bugün

şerefsizdir ya bunlar..

Hiç bulaşmayın derim..

(bkz: ben yandım siz yanmayın ay)
iki yüzlü, çift karakterli gibi suçlamalara mahkum edilen ama aslında öyle olmayan tip.
güzel insanlardır genelde iyi geçinirim ben ikizler erkeği ile. ama nasıl desem sanki böyle biraz uyanıklar. yani milleti salak yerine koymayı seviyorlar gibi geliyor.
Gereksiz duygusallık ve dengesizligin birleşimi bunlar. Ikizler kadınını opup başınıza koyun.
erkeklerin doğasına nazaran oldukça karmaşık yapıdadırlar. çabuk karar değiştirebilir ve normal muhabbet içerisindeyken size "n'oluyor ya" dedirtebilirler. ikizler burcunun genel özelliği olan dışa dönüklüğü fazlasıyla içlerinde barındırırlar. yerlerinde duramaz faaliyetlere katılmak ister ve bolca çevre edinmek isterler, sergilediği bu tavırlar oldukça can sıkıcı olsa da dürüst kişilerdir. analiz etme ve kişiyi tanımlamada üstlerine yoktur. ruh haline ayak uydurmayı başaran insanlarla gerçekten güzel bir aşk hayatı yaşar, hala tam olarak uyduramamış insanlarla da tartışmalar yaşayabilir. sevgisini karşıdakine aman aman belli etmeyi sevmeyen insanlardır. ama onu iyi tanıyor, seviyor ve güveniyorsanız güzel bir aşk hayatınız var demektir

haklı bulduğum 2006 entrysine itafen edit: aynı zamanda sadece başak burcu kadınının altından kalkabileceği bir ruh haline sahiptirler.
abim olur kendisi.

arkadaş bir insan bu kadar mı kararsız olur, sürekli mi ikilemde kalır.
görsel
ikizler burcu kadınına benzer. Tipik. Ukalalık sevmez ama kendisi de ukaladır.
Sevdi mi gönülden seven, sildi mi tam silen güvenilesi boss erkek...
Arayıp bulamadığım ender bulunan içindeki cevherin farkında olmayan kişilik.
Elinden tutulup bi yolda yürünmez bu adamla.
Ne biliyim
Kalp ki bayım sizde sadece yaşamak için bi organ
Aşk sizi biraz aşar.
benimdir abi net adamiz.
(bkz: #34725248)
ikizler burcu erkeği olarak konuşuyorum. dengesiz adamlariz biz sinir etmeyin adami dengemiz fazla bozulmasin.
ikizler burcu evlad-ı osmanlıiyyeyi erkek olarak konuşmam gerekirse..

`http://www.hangikizler.com` diyorum..

adamlar üşenmemiş incelemişler gelip buralarda ağlaşmayın diye..
hayat dolu, eğlenceli, sosyal insanlardır. gittikleri yerlerde tanıdıkları birileri mutlaka vardır. herkes yerin dibine sokar bu burcun erkeklerini ama ben bir terazi burcu kadını olarak iyi anlaşıyorum genelde.
(bkz: burç muhabbeti yapan erkek iticiliği)
Erkek versiyonumdur.
benim erkek versiyonum genelde ikizler kararsız olurben gibi.
Paronayaktır ama sevildiğinizi, onlar için önemli olduğunuzu mutlaka hissettirirler.
mükemmeldir ya dört dörtlüktür.
Abazan erkekler bütünü.
Her yıl mutlaka karşılarıma çıkar bunlar. Değil ciddi niyet, arkadaşlık kuracaksam da karşımdakinin burcunu sormaya başladım istemsizce.
Bugün de sorduğum soruya ikizler yanıtını alınca şu görseldeki tepkiyi verdim.
Allah belanızı versin sizin, üretim hataları.

görsel
Kendisine bol bol sovulen bir burc erkegi. Ben de varim sovenler arasinda.
Çekemeyen anten filan taksindı galba.
diğer erkeklerden farksız olan erkektir ,doğduğu gündeki yıldız diziliminin insanın huyunu suyunu etkileyeceğine inanmıyorsuz umarım.