bugün

Adeletin bokunun çıkarıldığı bi ülkede idamı getirirseniz önüne geleni asarlar.
Bendirimdir.
(bkz: kısas cezası geri gelmeli)
ben karşıyım.

çünkü ölüm kurtuluştur.

suçlulara acı çektirerek hayattan bezdirmek varken neden öldürelim ki?
akp döneminde hak etmeyeninde öldürülebieceğini adale denen kavramın akpnin ellerinde olduğunu bilen insan.
Benimdir.
Sikik yargı sistemimizde katiller, tecavüzcüler hapis cezası bile almazken idam cezasına çarptırılacağını zanneden mal bireyler idamın şeriatın ilk adımı olduğundan ne kadar haberdar ?
Hapiste onların yeme içme parası bile bizden çıkıyor idam edilsinler yaşananlara rağmen idam Olmasın diyenlerin zihniyetine anlam veremiyorum yarın birgün dışarı çıktığında 50 sinde 60 ında hatta 70 çıksada hala yapabileceği Şeyler olduğunun farkında bile değilsiniz galiba. acımasızca tecavüz edilen elleri kesilen yakılan bir kız diyoruz bilmem farkında mısınız? Nasıl yardım çığlıkları Attı nasıl yalvardı nasıl korktu belki biran önce can vermek için yalvardı Allah'a birde aileyi düşün benimde kızım olacak seninde olacak belki nasıl göndereceksin göndereceksinde gelecek mi? Ölsün idam edilsin inanın idam dahi azdır o caniye.
gencecik kız topraga gitti.idam gelsin artik.bunu yapan itler hala nefes aliyo.sunu bi anlayin sorun kiyafette degil zihniyette.meydanlarda asilsinlar ki ibretlik olsun.kimse kimsenin karisina kizina kardesine pis gozlerle bakamasin.
Gerçek suçlular yerine masum insanların üzerinde oluşan bir ceza olacaktır gelirse de, bu yüzden dir pek sıcak bakmamamız..
Çok şukur ki benimdir.. Hiçkimse olumu hak etmez.
ilahi adalet kavramını daha iyi kavraması gereken kişidir. idam ödül falan değildir. Sorulması gereken bir hesap varsa ha burada sorulmuş, ha diğer tarafta. Ne farkeder?
deniz gezmişleri unutmayan insandır...!
ülkede demokrasinin olmadığını, özellikle mevcut iktidar döneminde suçsuz insanların iktidar eliyle katledileceklerini görebilen insandır...!
hukukun, yargının siyasiler elinde oyuncak olmuş yönetimlerde, bir halka yapılacak en büyük kötülüktür idam cezası...

en önemlisi; insan haklarını bilen, özümsemiş insandır...!
güncel Önemli Başlıklar