1. 130.
    Biri sevsin şunu dediğim yazar.
    3 -2 ... verem eder geceler
  2. 131.
    hacı bektaşi veli çeşmesi ile güldürmüştür.
    5 -7 ... rockonbaby
  3. 132.
    Kan tahlilinde testesteron hormonu değerinin yüksek çıkacağına inandığım yazar.
    3 -1 ... oyle kolaysa
  4. 133.
    Yarası var gibi duruyor.
    1 ... ozgunvarlik
  5. 134.
    Bir adet götü çok kalkmış yazar.

Özel mesajla bana emir falan veriyor.

Ufacık beyniyle zarf atıyor.

Onur her kimsen bu salak beni sen zannediyor.

Bu yazarla bir problemim yok kendisini de iyi derecede olmasa da tanıyorum. Ama eski hâlinden de eser yok. Nasıl bir göt kalkıklığı ise birkaç gün önceki sen o musun soruma büyük bir kezbanlık örneği göstererek cevap verdi ben de üstüne düşmedim.

Bugün de kendisine sürekli laf soktuğumu iddia ederek mesaj yazdı ve onur adlı biri olduğumu iddia ederek donuzlayacağını söyledi. Kendisi ise ben senden daha güzelim diyen erkeğe dibini dövdürmesini salık veriyordu. Ben de doğru dedim sadece. Bunları yazmasının sebebi bu yani.

Demezler mi adama yarrağım kız başınla alemin tek delikanlısı sen misin diye?

Kendisine diyeceğim şu. Senin gibi 10 tanesini harcarım ben ecza dolabı!

Gelelim bunları niye söylediğime cinsine durumuna bakmadan canımı sıktığı için söylüyorum.

Şimdi git o iğrenç fotoğraflarını paylaşmaya devam et. Bir daha da bana emir verebileceğini düşünme. Hadi bakalım şekerim naş naş.

Yüz vermedi falan gibisinden laflar edecek olanlar elbette olacaktır. Korkmayın yeğenlerim abinize yüz vermeyen ablanız olursa onu rencide etmem onore ederim, heheh.
    4 -6 ... narcissistic
  6. 135.
    Özelden yavşadığım halde pek de yüz vermeyen yazar.
    Yürüyedur çocuk.
    2 -1 ... ceviz agaci golgesinde
  7. 136.
    Bu arada yalan söylüyor. Şahane falan değil, evet.
    -2 ... narcissistic
  8. 137.
    https://m.uludagsozluk.com/e/39722436/

Götüne de gamze yap, sonra gel burda "götümde gamze var ihihihi" diyerek milleti yoldan çıkarmaya çalış. Ona başka bir isim bulur yine gözüne gözüne sokarım ben.

Bir deliği var diye kendini bir bok sanan yazar.
    -1 ... heathens