bugün

iboshow adlı tv programı son programında sergilediği saçmalıklardan ötürü en nihayetinde yayından kaldırılmıştır. *
alem buysa kıro o
seni pezevenklerin elinden aldım gibi bir çemkirmeyi söylemeden hemen bir kaç dakika önce düz adam olduğunu herkese beyan eden ayağında kunduracı.
almanyanın hitleri varsa bizim de "ato" muz var demiştir. komik insan.
Sesi güzel ahlak yoksunu. Alışılagelmiş. terbiyesiz bıyıklı...
halkın böğründen koptuğunu ispatlamak için mağarada doğduğunu her fırsatta bıkıp usanmadan defaatlerce söyleyen kişi. gören de zannedecek türkiye'nin yarısı mağarada doğmuş.. zannımca türkiye'de mağarada doğan tek kişi(!) kendisidir.
kirolukta ustune adam olmayan, hayatina giren kadinlara hayati zindan eden, mutlaka onlarda bir iz birakan(topukta kursun izi gibi), etrafindaki insanlara diktatorluk yapan, mafya sever, olur olmadik yerlerde mangalini tutturen, sahte timsah gozyaslariyla milleti kandiran, her daim boyali saci ve biyigiyla buda erkek mi yaa dedirten, sadece turku soylemesi ve asla konusmamasi gereken urfali turku soyleyen.
artık evinde, köşkünde oturup kebabını yese içkisini işse daha yücelecek insan.

hakkında olumsuz çok şey söylense de , sinemalara koşup recep ivedik izleyen yurdum insanın gözünde bir yerdedir yine.

Ayrıca istihdam ettiği insanları düşününce imparatorudur.
yıldız tilbe ile yaşadıkları olayda, objektif bakıldığı takdirde, haklı bulunması gereken insan.
yaşanan olayların evveliyatı vardır, sahne arkası vardır, ibrahim tatlıses' de insandır ve sabır duvarı zorlanmıştır. (yıldız tilbe "ben yaparsam böyle yaparım" diyerek, kulisten koşarak uzaklaşmıştır.)
Türkücü.
Hala savunabilenlerin olması enteresan şey. Sesi güzel diye adam her istediğini rahatça yapıp rahatça söyleyebilir mi? Yıldız tilbe hayranı değilim ama, total de harcanan 14 - 15 milyar, o programdan sağlanan gelirin kaçta kaçıdır? Jilet faturası ile beraber o programda herkesin aldığı ücretlerin ve de kanalın elde ettiği reklam gelirlerinin de faturaları da açıklanmalıydı. Zaten kanal da bazı şeylerin bilincinde olduğu için seyirciden bi yerde özür diledi.

inşallah medya sevgili türkücümüzle ilgili iyi - kötü, olumlu - olumsuz haber yapmayı keser de varlığını unuturuz.
her nasılsa halen daha televizyonlarda yer bulup milletin evine misafir olabilen şahsiyet. bu adamın yaptığı rezilliklerin onda birini başka herhangi bir insan yapmış olsa çoktan silinip gitmişti. öyle de bir lobiye eşe dosta sahiptir camiada. izlenmese de, nefret de edilse bugüne kadar yapabilmiştir programını...

bu arada recep ivedik kendisinden fersah fersah kaliteli ve delikanlı bir adamdır. ille de benzetme gerekiyorsa i.t türkiye'nin borat'ıdır diyebiliriz. biri sıyırıp sokağa sıçıyor, diğeri otel odasında mangal yapıyor. hangisi olduğunu söylemesem ayırdetmek bile zor, o derece...
tahammül etmek oldukça zor kendisiyle sürekli çatışan.
Urfa da oxfort vardı da bizmi okumadık deyip, çocukluğunu kebap ocağının başında geçiren sanatçı dır.
canli yayin icerisinde yildiz tilbe gibi bir bayan sanatciya ' beni arayip abi beni dövdüler dediğin zaman seni pezevenklerin icinden cikarip aldim ' diyebilecek bir karaktere sahip sanatcidir.

bilmem neremin sanatcisi.
kamera önünde sevecen, kamera arkasında insana değer vermeyen, kendini bir şeyler biliyormuş gibi göstermek için, diline dolanan entel kelimeler kullanan ne iş yaptığı bilinmeyen kıro.
yıllarca, ezilen, dertli, çileli, yoksul'u oynamış, bu tarz müzikler yapıp altına uçak çekmiş insan.
magarada doğdum magarada diye yumuşak g heba edip otel odasında mangal yapan bir vatandaş.

çok fakirim be sözlük ve yakında kasetim çıkıyor. acıklı sesim vardır.
gereksiz bir tarzı var, oysa inşaatlarda şarkı söylemeye devam etseydi daha çok saygım olurdu. fakir babası olayım, fakir edebiyatı yapayım, ben çalışarak buralara geldim filan fıstık. o seni izleyen milyonların önünde magazin programlarına bütün kıl yumağı halinle çıkıp al hikmet abi buyur diyerek sucuk ekmek yedirmeyi biliyorsun ama...

hala sucuğu yediremediniz şu adama ya ben ona yanıyorum. var olun siz...
geçen hafta pazar günü bursa kültür park taki özgen çay bahçesine galatasaray-trabzonspor maçı sonrasında geldi. yanında 4 hatun vardı hepsi de 20li yaşlarındaydı. her zamanki gibi cırtlak renkli bir tişört giymişti.
anladığımız kadarıyla bursadaki medya işini yapmadığından yılda 1-2 kez bursada soluğu alıyorlarmış. böylece madara olmuyorlarmış.
pezevenklerin eline düştüğünüzde sizi kurtarcak olan insan.
mandadan alınan ürünle yakacak elde edilen tezzek fosili.
kadınları savunarak onlardan prim yapmaya çalışan,tarzını pek sevmesem de yorumu güzel olan türkücü.
show unda üzüntüsünü anlatırken kopmama neden olan şu cümleleri kurmuştur.

-bugün bana bir video izlettirdiler, inanırmısınız izledim ve insanlığımdan utandım,
neydi biliyormusunuz, gamze özçeliğin görüntüleri. valahide utandım billahide utandım.

e be adam sen o görüntülerin ne olduğunu bilmiyomusun, niye izliyosun.
izledin madem niye söylüyosun. allah akıl dağıtırken sen nerdeydin.
opeth'in, sesinin oktavının yüksekliğinden dolayı şarkılarını dinlediklerini söyledikleri kişi. kendi aralarında "ibo" diye hitaplar kullanmaktalar.*