bugün

ve insanoğlu, hızmayı çıkarıp deliğiyle oynamayı akletti...

hızma ne güzel duruyor yerinde, mis gibi koltuğuna yayılmışın, laptop kucağında sözlükte geziniyon. ne diye hızmanı çıkarıyon. bok var sanki. cidden bok çıkacağını düşündüğün için mi çıkarıyorsun.. böyle topak haline gelmiş, yara bokçukları olabiliyor bazen ama bunu aynanın karşısında yapman daha doğru olur..

her neyse çıkardın hızmanı, yara bokçuklarını temizledin. bir yandan da sözlükte gezinip sebepsiz kahkahalar atıyorsun.. sebepsiz değil ama bana mesaj olarak gelen evlilik tekliflerinden burada bahsetmem doğru olmayacağı hiç değinmiyorum o konulara..iyi, çıkarmasına çıkardın. o hızmanın uzuyla deliği saptaman imkansızlık değil mi? zaten küçücük bir şey şu hızma.. elini burnunun üstünde gezdiriyorsun resmen.. hele birde tam bu anda odaya birisi girdiğinde, sana attığı bakış yok mu?
görmemezlkten gelmeye çalışmalar falan.. açıklamada yapıyorsun 'şeyy hızma deliğini arıyordum da..'
cevap bile vermiyor adam yahu..hiç görmemiş gibi az öncekileri. başka konuya atlıyor.. odadan çıktığında ise 'kosforrestkos'ta burnunu oyuyor' diyor gaddarca..

halbuki deliği bulamıyorsan, kıçını kaldırır aynaya bakarsın ve rahatça hızmayı yerine ottuturursun.. neyse dostlar, tek derdimiz bu olsun..