bugün

2 sene oksye hazırlanıyor görünüp aslında hazırlanmayıp, sınavdan sonra yanlışlıkla girilen anadolu lisesidir. müdürün konuşmasına göre orda okumak bi ayrıcalıktır (duyan da galatasaray lisesinden bahsediyo sanar) bana göre düz liseden farkı olmayan, dağbaşında bulunan bi okul. k9 lakaplı bi beden öğretmeni vardır ki lakabını sonuna kadar hak eder.
beylikdüzünün göbeğine konuşlanmış okul, okulum. düz liseden farkı yoktur demek çok çok yanlış olur. çünkü cidden bu okulun hocaları tecrübelidir ziyadesiyle. lakin idare kendini mit zannetmektedir. acayip sorgu teknikleri vardır. ayrıca öğrencileri de az çektirmiyor lavuklara. öğrencilerin çoğunluğu uslu, akıllı diye tabir edilebilecek düzeydeler lakin bir kısmı var ki, bir insanın nasıl aklını kaybedebileceğini ben gördüm gözlerimle. hocalara yazık valla.** neticede güzel okuldur. ha, size tavsiyem bu okulun ön bahçesine pek uğramamanız yönündedir. bahçe göçüyor çünkü. altı boş. zaten yürürken farkediyorsunuz göçükleri. müdür bey ise sadece sinirlenme yetisine sahip bir yarı-insan yarı-makinedir. öğrencilere çok küfreder, döver.