bugün

hülya avşar'ın ne kadar açık sözlü olduğunun kanıtı hoş bir itiraftır.
pişmanlık ifadesidir. ama muhatabının eline bu konuda su bile dökemez.
(bkz: öz eleştiri)
hülya avşar anıra anıra ağladığını belirterek böyle bir bünye olduğunun sinyallerini önceden vermiştir. şaşırtıcı değildir.
ilgili olarak (bkz: hulya avsar in anira anira aglamasi)
hülya avşar'ın, ayşe arman ile girdiği polemikte yaptığı stratejik hata sonucu dile getirmek durumunda kaldığı itiraf. ayşe arman'a yuva yıkan kadın etiketini yapıştırırken, aynı etiketin haklı olarak kendisine döneceğini hesaplayabilseydi, geçmişi ile ilgili böyle hayvanlar aleminden çıkma açıklamalar yapmak durumunda kalmazdı diyor kendisine on üzerinden bir veriyoruz.
geç te olsa kendini bulma, erme, zen durumları
malum şahsın hayvanlara hakaret ettiği cümledir. hayvan hakları derneğinden özellikle panter emel'den olaya müdahele etmesi beklenmektedir.
(bkz: hülya avşar ın saçmalamakta sınır tanımaması)
(bkz: dogru soze ne hacet) * * * *
(bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
hayvan kızı hayvanlık yapmıştır. yaşanılan onca olaya geçen onca seneye rağmen sırf gündemden düşmemek için saçma sapan hayvani bir konuyu tekrar gündeme getirerek ve kendi ağzındanda tasdiklettirerek hayvan kızı hayvanlık yapmıştır.
hülya avşar ın ayşe armanla yaşadığı polemiğin neticesinde sarf ettiği cümledir, iki güzide ! şahsiyetin yaptığı polemiğin ana hatları şöyledir;

ayşe arman :'Siyasetten geri kal be kadın'

hülya avşar : "Bütün gün onunla bununla yaptığı fantazileri yazarak gazeteci olunmaz. insanların ne kadar beyinsiz olduklarını anlayın"

ayşe arman :"ağzının fermuarı bozuk"

hülya avşar : "Çok sevdiğim bir bayan arkadaşımın kocasını ayarttı ve yuvasını yıktı"

ayşe arman : "Zamanında evli Tanju Çolak'la birlikte oldu"

hülya avşar : Evet zamanında böyle bir hata yaptım. Tanju'nun eşi Aysu Hanım'ı arayıp özür diledim. "Hayvanlık yaptım. Sizden özür diliyorum" dedim. O da bu özrümü anlayışla karşıladı' dedi.

balyancho : eğitim cehaleti alır ama hayvanlık baki kalır !!!