bugün

hadi amk ergeni git bi kerhaneye iki fahişe dürtte rahatla. sizin ne orospu çocukları olduğunuzu biliyoruz boşuna kasmayın bu kadar.
bu ayet peygamberin dini çıkar sağlamak için uydurduğunu göstermez. peygamberin hayatına bakacaksınız. zengin ,şatafatlı bir hayat mı yaşadı yoksa herkes gibi mi yaşadı. hadi iyi sorgulamalar.
görsel

allah'ın işi gücü yoktu kim kimi düzecek onu mu yazacaktı, bir kere akıllı düşünün. evren sana beyin vermiş, onu çalıştır, sorgula. allah'ın işi gücü yok;" seninle beraber hicret eden, amcanın kızlarını, halalarının kızlarını, dayının kızlarını ve teyzelerinin kızlarını sana helal kıldık." kerhanenin kurallarını mı ayet diye yollar.
allahın işi gücü yok tarzı cümleler sadece varsayımdır. her şeye gücü yeten bir tanrının , bu tarz ayet göndermesine mantıksal olarak çelişki yaratan hiç bir şey yoktur.

maalesef allah şöyle şöyle yapmazdı gibi düşünceler temelsiz varsayımlardır.
ateistlerin delilleri artık bayatlamıştır. Nasıl olsa inanmayacaksınız bir cevap bile vermenin lüzumu kalmamıştır.

"de ki ey kafirler,
ben sizin ibadet ettiklerinize ibadet etmem. siz de benim ibadet ettiklerime ibadet etmiyorsunuz. ben sizin ibadet ettiklerinize ibadet edecek değilim. siz de benim ibadet ettiklerime ibadet etmiyorsunuz. o halde sizin dininiz size, benim dinim bana."
(bkz: Kafirun Suresi)
Lekum dinikum veliye din.