bugün

bir zavallı olduğunuzu gösterir.durmayın gösterin ne yapabileceğinizi,iyi insan olmak yokmuş peh.
aniden görüldüyse şok etkisi yaratmıstır.. olayları farkedip mantıklı düşünebilmesi takriben 1 gününü alır.
kafanızın içinde ümit besen'in nikah masası şarkısının çalmaya başlamasına neden olan hayalleri yıkan trajik durum. platonik aşık olup itiraf edemeyenler de sıklıkla görülür. hayat aşık olduğunu saklamak için çok kısa açıkçası.

reddedilme korkusunun ne olduğunu iyi biliyorum ama eğer açılmazsanız da arkadaşlarınızın "sana kız mı yok oğlum" ya da "o kız zaten kaşardı" gibilerinden teselli cümlelerine maruz kalmanız muhtemeldir.
Ayrılır yakında merak etme.
Evet buda başıma gelmiştir. O an daha bir içime kapanmış bir şekilde başımı önüme eğip kendi titreyen ellerime bakıp, bu ellerle onun ellerini asla tutamayacağımı düşünüp titremekte olan yüreğimle birlikte titreye titreye soğuk bir kış gününde evimdeki kasvetli odamın yolunu tuttum. Odama girip titreyen masa lambamın ışığı eşliğinde oturup uzun uzunnnn düşündüm. Ve daha o gece anladığım, ardından bütün hayatımı mahveden derin düşüncelere daldım. Herneyse sonuç olarak olmadı işte sözlük, olmadı... Olmadı.