bugün

mahalleden bir kıza vurulursunuz. kız dünyalar güzeli, prensesler prensesi, harikalar diyarının en güzel yerinden kopmuşta gelmiş, efendime söyleyim o kadar güzeldir ki onu her görüşünüzde eliniz ayağınız bir birine dolanır, mahalleden küçük çocuklarla top oynarken topa basıp düşersiniz, o sizin evin önünden her geçişinde azıcıkta açık giyindiyse balkondan ikizleri kesersiniz sonrada tabi peçete arayışına girersiniz falan..

günlerden bir gün, valide sultan çok muhterem anne hazretleri, evde şeker bitmesi nedeniyle beni yani bir ergenus abazanus cinsi olan bu insan kılıklı hafif koala aromalı canlıyı, işte tam bu mahallenin en güzel kızı olan "fadime" lere gönderdi ve şeker almak adına koyuldum yollara.

yolda her ergenus abazanus'un yapacağı gibi bende hayaller alemine hükümetimiz sağolsun hızlı geçiş sistemiylen giriş yaptım. diyorum ki şimdi eve giderim kız tektir falan sonra ver elini vajina. ikinci bir seçenek kızın anasıda evdedir ve azgınlıktan hergün tuzluklarla tatmin olmak isteyen bir tiptir falan. benide görünce ana kız dayanamazlar teslim olurlar. sonra ver elini double vajina. üçüncü seçenek bacı, baldız falan diye yaklaşık 43-44 seçenek düşünmüş olucam ki hayaller aleminden çıktığımda dış kapının önünde ki posta kutusuna çarptım.

neyse bastım zile ama ellerim titriyor o derece. açtı kapıyı "kimoooo" diye bağırıyor. bende titrek bir sesle "beeen" diye bağırdım. yukardan "sen kimsin amk" diye bir ses gelmesin mi, bu sefer bende durur muyum? "ebenin amıyııım" diye bağırmamla kızın katına geldim ama neyle karşılaştım tahmin edemezsiniz..

aynı anda elimin titremesi dolayısıyla kızın evinin bir üstündeki zilede basmışım ve karşı komşu olan "zahide" teyzede kapıya çıkıvermiş. "ebenin amı ne ulan zırto" diyince ben daha fazla dayanamadım ve yapıştırdım cevabı "zırto sensin kolay gelsin"...

bunun üzerine daha fazla dayanamayan zahide teyze, gözleri yaşlı, yüzünden düşen bin parça, içeri girdi.. tabi ben vicdan yaptım başladım türkü söylemeye" zahidem kurbanın olam"fakat nafile..

ben daha bu olayların şokunu atlamadan hoşlandığım kız, "hadi ulan götverenler sizi mi bekleyecem menemenim soğudu piçler çabuk olun" ve ben vefat, ben şok, ben aciz..

anladığım kadarıyla kızın annesi evde değildi. dedim "şeker varsa anam gil istiyor biraz" kız da "taam sen gel ben hazırlayayım dikilme burda" ben girdim içeri kızın peşinden gidiyorum mutfağa bir girdik kafamı çevirmemle bu hazin sonla karşılaştım.. menemen...

kız şekeri hazırladı sonra elime verdi. oturdu yer sofrasına aldı eline ekmeğini bandıra bandıra, parmaklarını yalaya yalaya menemen yiyor.. ne güzellik kalmış ne zerafet.. bi tek karşımda oturup menemen yiyen bu gözümde bir kezbanus uff snne be slkus kalmış. ben hayalleri suya düşmüş, ben zavallı, beyin amcıklaması yaşarken kızdan beklenmedik bir soru, ağzı menemen dolu bir şekilde ve kapatmadan bütün o tükürükle karışmış yalama olmuş o menemeni gizleme ihtiyacı bile duymadan "sondo yor moson daha vor"

sayın yazarlar üzülerek belirtmeliyim ki gerisini hatırlamıyorum..
kızların da zayıf yanları varmış dedirten olay güzeldi eline sağlık.
Yarragini yedirtmek hayaliyle süslersin durumumuz yoktu okuyamadik kardeşş.
Menemen yemesi sıkıntı değil de, sonrasında ki yumurta kokusuyla kendinden soğutan kızdır.
rica ederim kardeşim. hoşlanılan kızı meme yerken görmek..
ekmek banmış mı diye okunan başlık. ekmeği banmış, sıyırmış, zirvede bırakmıştır.
Menemen yemesi sıkıntı değil de, sonrasında ki yumurta kokusuyla kendinden soğutan kızdır.
bir kez daha bağlanırım.
"bendenmiş bu da" derim.