bugün

ulan bizim yaratik diye bi arkadas vardi yurttan, o aklima geldi gece gece.

simdi daha yurtta ilk senemiz, bizim oda full çömez ama kanimizda itlik var ya, bulduk üst dönemlerden oluşan bi ekip kaynadik aralarına. her gun gece 10-11 gibi bunlara hicret ediyoruz amk sabah da gelip uyuyoruz, hayatimiz hangover yani okul falan hak getire.

neyse yine bunlarin odadayiz, bu arada oda gunes almiyor penceresi havalandirmaya bakiyor, oda maksimum 20 metrekare ve iceride 11 kisiyiz, 3 grup 2 serli pes oynuyor yataklarda, 4 lu batak atiyoruz bir de bizim yaratik var o gotunu dondu uyudu her zamanki gibi. cunku ortamda tek manitasi olan o amk, en tipsiz olanimiz catir catir sikişiyor gerisi elizabeth takiliyor, yani paranormal bi ortamimiz vardi oyle diyeyim.

bu arada bu gavat arada homurdaniyor uyurken, sigara ve ışık rahatsiz ediyor bir de üst katta yatiyor dalyarak, çok canına tak ederse bizim boş odaya siktir ediyorum benim yatakta uyuyor sabah da ben gidip yatiyorum yatagima, hijyende zirveyiz amk.

neyse bu yaratik gecenin bi yarisi başladı sovmeye, ilk basta dogal olarak siklemedik, sonra bu siklemedik diye daha çok sovmeye basladi, saydiriyor bize amk noldugunu anlamadik, uyku sersemi bir de pezevenk, sordum en son amina kodumun yaratığı ne var da sovuyon diye, diyalog aynen şu şekilde;

+lan olum siz ne serefsiz haysiyetsiz adamsiniz amk insanin ozeline de sayginiz yok sizin gibi arkadasin ta amina koyim vs.
-ulan sikik ne yaptik her zamanki halimiz iste
+ya birak adam degilsiniz amk
-ulan soylesene ne yaptik amk
+olum rüyamda benim kizi gördüm, tam yataga attim kiza yumulucam bi baktim odanin isiklar yandi, arif emre sen osman odaya daldiniz
-ee got sonra
+masa getirdiniz 4 tane de sandalye çektiniz amina koyim bi de nargile getirdiniz oturdunuz batak masasi kurdunuz, kiz manzarayi görünce basti tokadı gitti
-ahsjahajshsj (oyle bir anlatiyor ki amk yarilmamak elde degil, gecenin 3 unde aniriyoruz bu fasilda)
+mesele bu degil amk, yaptiginiz ibnelik daha buyuk
-daha ne yaptik lan
+olum kiz gidince ben de yaniniza geldim, beni yanci yaptiniz kendiniz sandalyeye oturdunuz beni tabureye oturttunuz
-ahaushsuhskd amina kodugum sana o bile fazla ee
+sonra kendiniz çay yaptiniz, bana portakallı oralet verdiniz rencide oldum amk insan arkadasina boyle yapar mi lan kansizlar
-ya sus amina kodumun mali yat zibar

sonra da küllüğü firlattim kafasina ibnenin, yatti uyudu göt.

sabah sabah nereden aklima geldiyse amk.

Kissadan hisse; ruyanizda bile is pisiremiyorsaniz etrafinizdakileri suclamayin amk, bataginda 101 inde adamlari boyle mesnetsiz iddialarla ugrastirmayin.