bugün

whatsappta son görülmeyi kapatması.

ne işler çeviriyorsunuz acaba sevgili amına koyduğum.
Sürekli iyi uyudun mu yemek yedin mi dinlendin mi diye sorması.
Baskalarinin hakkini gasp edici davranislar sergilemesi.
olmaması.
davranışlarının degismesi. net budur yani.
Hırsızlık yapıp rüşvet vermesi. Çocukların şekerini çalıp tokuplu ayakkabıyla kaçması. Yoldan geçen teyzelere çelme takması vs
onun senden hoşlanmayacağını anladığında ondan/aşkından vazgeçmek için onu sıçarken, ıkınırken falan hayal etmek.
Siz bir bayansaniz ve size hayvan gbi davraniyorsa sogursunuz. Hele ki la,oglum,yegenim,kizim vb. Sozlerle hitap ediyorsa eyvah eyvah.
Bilmiş tavırlarla "ben senin yerinde olsaydım"la başlayan cümle kurması. Kendinle ilgili bir şey anlattığında "o da bir şey mi bana bi keresinde" ile başlayan cümle kurması.
Konuşmasına karşı değilim aslında.
Cok guzel bir sevgilisinin olmasi bence herkes sevgilisyle ilgilensin onu bunu takip etmesin sonra baskasi da onun sevgilisini boyle takip eder.
Duygusal olarak bağlanmaya sürükleyecek davranışlarda bulunması. Her şey tadında güzel.
Başkalarıyla samimiyet giriyosa bitmiştir.
Yalanlar ve bahanelerin arkasına sığınan kim olursa olsun benim yanımda yeri yoktur.
Once belli bir ilgiye, sevgiye alistirip
Sonra bunu ozletirse sogurum.

Ama yapmaz.
Sürekli biriyle telefonda uzun uzun konusması,konustuğu kız mı değil mi bilmiyorum ama fena soğudum.
Pas vermemesi .
Baskalariyla görüsmesi.
''aaağğğğğğğğbiiiiiii'' demesi.
Başkalarıyla yakın olmasıdır benden başka ve daha çok ilgilendiği biri varsa hemen soğuyorum .
Herkesin ortasında burnunu karıştırıp, çıkardığı madeni elinde topaklayıp halının üstüne atması...
benim hissetiğimi, hissetmediğini anlamam.

benim içimde havayi fişek atılırken, hoşlandığım kişi boş gözlerle bakıyorsa biter o iş ..
Kokmasıdır. Başıma geldi, evet.
başkalarına kötü davranması.
Hiç birşey bilmemesi. Ve hiç birşey bilmiyen kişilerle sırf popülerlik için arkadaşlık kurmaya çalışması. Veya zaten arkadaş olması. Ne demişler üzüm üzüme baka baka kararır. Boş kişilerle takılan birisinden soğurum.
Yeterince hoşlandıysak artik soğuma vakti.