bugün

hoşlandığı halde bir türlü açılamayan kızdır. kızım madem bakıyorsun madem devamlı ikramlarda bulunuyorsun madem ilgin var çık söyle ne kaybediceksin alla allah insanı çileden çıkaran hadisedir.
Kadına yakışmıyor ilk adımı atmak .
büyük ihtimalle babasından korktuğu için kapalı kalmaya devam eden kızdır. yazıktır, halbuki hoşlanıyorsun, yar saçların lüle lüle, aç savur.
hz.Hatice annemiz, peygamberimiz aleyhisselam a kendisiyle evlenmesi için elçi göndermiştir.
açılamadığından utanıp sıkıldığından dolayı bazen iş işten geçmişte olabilir.
-cüneyt sana bişey demek istiyorum. ehmm şeyy.
-de artık 40 yaşına geldim lan ben.
Karşıda ki eleman hak eden ve utangaç bir tip se pekala açılabilir.

Sonuçta niyeti o elemansa daha onu çok bekler çünkü.
bir bakıma doğru olanı yapıyordur. bunu anladıysanız ve onu onun sizi sevdiği şekilde sevmiyorsanız aynı şekilde açılmamasını istersiniz. gerek hareketlerinizle gerekse de sözcüklerle aradaki mesafeyi koruyarak ileri gitmesini engellersiniz.

yalnız cidden hiç çaktırmıyor bazıları. dolayısı ile duruma müdahale de edemiyorsun. açılamadığı için depresyona giren birinin olduğunu çok sonradan ortak arkadaşımızdan öğrendim. mesela bu kişi açılsaydı daha iyiydi çünkü kimsenin benim yüzümden depresyona girmesinin istemem. açılıp en azından bir haftada beni unuturdu.
Yazık eder zamanına.

Dedim. Gurur yapılmamalı hiçbir zaman bu konularda.
erkekleri zor durumda bırakır.
en güzel duyguların katili olan kızdır. istiyorlar ki her şeyi erkekler yapsın. bi kere de çıkıp vurun yumruğunuzu masaya, 'istiyorum seni aslanım' deyin. çok mu zor?
Fazla gurur göte vurur sözünü bilmeyen kızdır. Evet.
Açıl kurtul yani.
Hep adimi erkek atsin olmuyor atilmiyor iste bazen.