bugün

karşılama cümlesidir. özellikle uludağ sözlük'e kayıt olduktan sonra karşınıza çıkar. istemeden sırıtır eyvallah dersiniz.

ayrıca kapı önlerinde paspas'ın üzerinde de yazmaktadır.
paralı bir mekan girişi cümlesidir. Zira bedavadan hoş gelmiş olmazsınız.
''Hoş bulduk'' cevabını karşılık olarak bekleyen kalıplaşmış karşılama cümlesi. Genel olarak ev ziyaretlerinde muhabbetin kapılarını aralayan, muhabbet tıkandığı zaman 'eee daha daha nasılsınız' gibi kalıplarla sıkı ilişkiler halinde olan yapı. (bkz: hoş bulduk)
bilişim sektöründe artık eskisi kadar karşımıza çıkmayan şeydir. (bkz: windows xp)
Sex sattırir volkan melo sovdurur denklemi.
kol gibi girecek hesabın habercisidir, genellikle kısa boylu sıska ve kırolar tarafından söylenir.
karşıma ilk çıkan konu başlığı. hoş buldum.
Birilerini karşılarken düşünmeden, alışkanlıkla neredeyse istemsiz ağızdan çıkan, refleks halini almış karşılama kelimesi.
Güler yüzle söylendiğinde samimi duran karşılama cümlesidir.
Hoşgörmüşüz o zaman.
Farklı bir semte gittiğinizde yabancılık çekmeyeceğiniz güzel bir sözdür.
Anlamını bugüne kadar düşünmediğimiz kelimelerdendir.
Sözlüğe üye olduktan sonra karşıma çıkan ilk başlık. Hoş bulduk sözlük. Ekşide kaç asırdır çaylak kaldığımı unuttum, Uludağ sözlüğe sığındım.
Havaalanlarında okumamakta ısrarla direndiğim, artık ajitasyon haline gelen bir cümleciktir.
Windows Xp Açılış ekranında sürekli hoşbulduk dediğim yazı.
Hoş geldiniz ifinim.
Buyrun buyrun bi çayımızı için.
sözlüğe yeni kayıt olanların yönlendirildiği, diğer sözlüklerde görülmeyen bir karşılama sayfasının adı. yeni üye olanların hoşuna gidecek bir karşılama.
karşılama cümlesidir teşekkür eder geçerizz.
gelişimizin hoş olmasını isteyen kişisel görüşüm emir cümlesidir.
kur. welkam welkam
selam genclik yeniyim hosbuldk
lakabim osbirci
karşılama cümlesidir. evlerinde önündeki paspaslarda yazılıdır. bir de ayılı versiyonu vardır.
Sadece hoş olarak gelen kişiler değil, diğer tüm kişiler için de kullanılabilen karşılama cümlesi.
güzel karşılama. hoş buldunuz. çaylaklığımı atmam için uzatmam gerektiğini belirtiyor arkadaşlar derken olmuştur heralde , tekrar hoşbuldunuz.
Sayfaya üye olduktan sonra önüne çıkan sayfadir.
Sözlüğün yeni üyelere hediyesi. akıl kokan entry ler bunlar
bir karşılama cümlesidir. uludağ sözlüğe kayıt olurken ilk gösterilen başlık ayrıca.