bugün

Zenci olmaya çalışan asyalı repçi. Sürekli nigga migga der.
1992 doğumlu kolombiyalı rapçı. Dişidir.
ilginç bir yazar diye düşünüyorum.
Bugün uğurladığım başka bir dostumdu sözlükte tanıdığım ikinci dostumdu. o da kaydı sözlükten. Şöyle bir bakıyorumda kimler geldi kimler geçti bu sözlükten. Yeni nişanlananlar yeni askere gidenler hepsine yarenlik yapmıştım. Şimdi hepsi silik yedi gitti. Önceleri ben yeniydim nasıl format bilmezken bir baktım yenilere öğretir oldum formatı. Karma aldı başını gitti. Neden gidiyorlar. Ya da daha doğrusu herkes gider mi...
Abi olacak yaşta olduğunu sanmıyorum. Çok daha küçük belli ki.
lan selia, benden başkasıyla oynaşma şırfıntı. dooooğru eve.
Hiç de bile selia. Hıh. Diye tepki verirdim kadın olsaydım.
kimse kendisine güzel şeyler yazmamış. kıyamam ya;

kendisiyle tanışmamız garip olsa da, sonrasında bu garipliği güzel bir yere oturttuk sanırım. evet çoğul konuşuyorum.

itiraf ediyorum, burda benim için en özel insandır. benimle iletişim halinde olan her insanla olduğu tartıştım, tuhaf şeyler söyledim, kırdım çok farkındayım. ama sağolsun gitmedi bir yere ve en nihayetinde tartışmalar da son buldu. bana katlanıyor resmen, bunun da farkındayım. zira ben kız olsam benim gibi biriyle konuşmayı bırak, yüzüne bakmam.

bana iyi geliyor, hem de çok iyi. ve ben bana iyi gelen insanları severim, onları bambaşka bir yere koyarım. hele ki bu kişi kadınsa, bendeki yerini tahmin etmek zor olmasa gerek. misal perşembe günü bok gibiydim. silik her hesabımda olduğu gibi, her silme/sildirme öncesinde halet-i ruhiyeye sahiptim perşembe günü ve hesabı silmekle ya da uzun süreli izin almak arasında gidip gelirken, kısa süreli izin aldım ve bunun da sebebi kendisidir. akabinde konuşarak beni kendime getirdi, silkeledi adeta.

----

son bölümü çıkarınca daha da güzel oldu bence.
Onu donuzlayan beni de donuzlasın dediğim bir yazar.

Sahipsiz değil çok şükür.
arada gıcıklık yapsa da çok sevdiğim ve asla donuza eklemeyeceğim ultra sempatik yazar. iyi ki var.
Oha kiz kavgasi.

Bir yazar.
Bacımdır, sözlükte ilk tanıştığım yazarlardan biridir.

Kendi halinde Güzel ironi yapan, eğlenceli bir yazar.
Kavga var dediler geldik. iki yumruk bi sol kroşe görmeden gitmem.

kale3112 kenara kay. Cips uzat bakim.

bir yazar.
fonetiği güzel bu nickin yaa.
yazdıkları da gayet takip edilesi.
nickaltı da maaalle kavgası gibi entrylere şahit oluyor.
En sevdiğim yazarlar arasındadır. Ayrıca öyle de cıvıklığı sevmeyen bir yazar. Bir de çok görmüş çok gezmiş biridir. Kardeşlerim arasında var olsundur.
Entrylerını keyifle okuduğum eğlenceli bir kişilik.
Benim en değer verdiğim yazar kardeşlerimdendir. Ayrıca nadir samimi olduğum yazarlar arasındadır. Güzel yazmaları olsun.
Bütün yazarlar gibi sevenleri ve sevmeyenleri olan yazardır. Evet.
Sevdiğim tatlı bir yazar.
https://youtu.be/g38gZtj4FbY
acayip düşünen bir yazarımız.
Özlenmiş bir yazardır, bekliyoruz.
Çaylak olmasi insani derinden uzmustur.
yine çaylak olduğunu öğrendiğim yazar. ahahahaha.

hem de bu sefer kafamızı iki hafta boyunca dinleyebileceğiz.

uzunca uğraştım fakat sebebini öğrenemedim söylemedi. artık ne çeşit bir başlık yazmışsa...

ayrıca da kendisine beni elit yazarlar arasına almadığı için hafif kırıldım. tamam paso futbol entrysi giriyorum, güzel entryim yok fakat beni tanıyorsun be honey cocaine normalde böyle bir insan değilim sadece burda öyle takılıyorum bu yüzden beni de almanı beklerdim...
Küfürbaz, gizemli, yavşak.