bugün

gecenin gündüze dönüşeceği kadar aşikar olan gerçeklik. hayır hala ne umudunun peşindeler anlamış değilim. macaristan' a 8 gol atan bir takım yenmeyi düşlemek ahmaklık değildir nedir.
biz türklerin her zaman umudu olacağını, o umutlara çok kere zaferi çevirdiğini bilmeyen ahmak beyanı.

uzun zaman sonra milli takım ilk defa milli.

ülke ilk defa komple destekliyor.
euro 2008 i izlememiş mal beyanı. kendisine çok sevdiği armsterdama gitmesini ve orda tabularını yıkmasını tavsiye ediyorum.
öncelikle allah korusundur. ulan vatan düşmanları çıksın dua edin gidelim izleyelim. evet.
soz konusu turk milli takim olunca istatistiklerin onemi yoktur.
caner erkin, volkan demirel ve daha nice cirkef oyuncuyu bile insana benzeten bir milli takimdan bahsediyoruz. milli formayla bu adamlara bile sempati duyuyorum, umarim yine cikip aslan gibi oynayacaklardir.
klasik muhalif beyanı. Olimpiyatları türkiye alamadı yihuuuu, iett nin bilgisayarlarını hacklemişler ahahah diyen cinslerinden.
üç gün önce sekiz tane iteleyip grup liderliğini aylar öncesinden garantilemiş 'hollanda'nın türkiye'ye yenilmeyi pek siklemeyeceği' gerçeği yanında çok sönük kalmaktadır.
hollanda'yla alakalı olmayan durum. bu gün fatih terim sağolsun 3. futbol dünyası ülkesi bile 6 atar geçer bize.
yıllar önce bursa atatürk stadı'nda yaşanan da bir büyük hayalin gerçekleşmesiydi ve o hayalin gerçekleştiği staddaki seyircilerden biri de bendim.

- neden olmasın! söyle neden?

görsel
görsel