bugün

sol framede polemiğe değecek birşey vardı da girmedik mi.
girmem polemiğe, aha girdim.
Efendi yazardır.
her b.k için polemik yaratan yazarlara dert olmuş yazardır.

size ne lan.

bırakın adam takılsın usul usul.
fikri yoktur. Fikri olup da girmiyorsa sinsidir.
her şeye kayıtsız kalıyor anlamına gelir.
hiç mi davası yok hiç mi kutsalı yok. birileri anti propoganda yaparken sessiz mi kalıyor yani?

neden bu kadar azmin süreksiz,
sen mi yoksa davan mı yüreksiz?
Herkese ağız burun dalan yazardan daha kabul edilebilir yazardır. Ama o da abartıdır sanki.
- hümanist olabilir.
- apolitik olabilir.
- pısırık olabilir.
- yavşak olabilir.
kendi halinde takılan yazardır. etliye sütlüye karışmaz.
entryimi yazarım oylarımı alırım diyen yazardır. tabi onların da zamanı vardır elbet coşacaklardır günü gelince.
rock dinliyorsa odasında teoman posteri olan yazardır.
bu başlık altında "kendi reklamını yapmazsa ölecek" hastalığına yakalanmış yazardır. ne çok varmış bu ulu bilgelerden mına koyayım.
(bkz: polemiğe değil ab ye girmek)
mahalle kavgalasını anımsatan durumlara alerjisi olan yazardır. gezip gören, okuyup bilendir. tartışmayı kavgaya dönüştürmeden görüşlerini ifade edebilen, topluma faydalı yazardır. sözlükte sayıları artmalıdır.
efendi yazardır. kendi işine bakıyordur. gerektiği yerde sesini çıkaran yazardır ayrıca . devam etsindir.
g*tü olmayan yazardır.
(bkz: pısırık)
artı kralı olmak isteyen yazardır fikrimce .
daha çaylak olan bir yazar olabilir. kimseyle polemiğe girmemek mümkün değildir. size ezelden beri gıcık olan biri bir entry nizi bahane ederek sizi fişeklemeye çalışır en az bir kere.
(bkz: fatmagulunsucunu ustlenen ibne)
polemiğe girdiği zaman sadece anlık mutluluktan başka bir şey getirmeyeceği için tenezzül bile etmeyen yazardır.yazar köşesine çekilir.çünkü dışarıda bir gerçek hayat onu bekliyordur.
(bkz: aa bu benim lan)
ilaveten nick altım yok bile.. heyhat..
arada sırada sesi çıksa da saçmalayanlara örnek olsa diye düşündüren yazardır.
en akıllı yazarlardandır. *
en iyisini yapan yazardır.
ama bazen yazdığı entry nin altına ağır hakaret küfür de yazılınca dayanamabilir.
fazla üstüne gitmemek gerekir.
gamsız yazardır.