bugün

sözlük yazarlarına samimi bir soru. evet arkadaşlar politik, hukuksal, bilimsel, felsefi, dinsel, ahlâki, estetik olarak tamamen objektifim. benimsediğim hiçbir düşünce yok. ne olursa olsun.
değildir. ideoloji sahibi kişiler zaten zeka problemlidir genelde. bir insanın ideolojiye sahip olması onun bilinçli bir şekilde bir tavrı benimsemesidir. şimdi adam kendine bir yön ve tavır vermeyip olaylara gelişi güzel mantıkla bakıyorsa niye ideoloji sahibi olmuş olsun? sanki yaratılışa esasen var ideoloji, mesela yaratılış var ve herkesin yaratışıla bir yorumu olmak zorunda çünkü var, ama ideoloji dediğimiz şey öyle mi? ideoloji o kadar abartılcak bi bok değil.
nihilizm değildir nihilizm hiçlik demektir yani hiçliği savunur, düşünen her insan bir ideolojiye sahiptir istesede istemesede , farkında olsada olmasada .. öpüyorum yanaklarından.
Hicbisi değildir boş adamdır . Hicbisi hakkında bilgi sahibi olmayan olmak istemeyen kişidir.
yok yanlış anladınız. bu konular hakkında çok araştırırım, bakarım. fikirleri dinlerim ama bu konular ile ilgili herhangi bir görüşü benimsemiyorum veya savunmuyorum.
Alın okuyun beyler

http://populerkulturcoplu...t.com.tr/2015/07/izm.html
her ideoloji bir dindir, anarsizm bunlarin ateistidir.

- @internetvekili
ateizm din değil inaçtır. Tanrının var olmadığına inanır. (bkz: lady came from duluth)