bugün

benimde ilk başlarda sürekli baktığım yer olan mesaj kutumdaki olan durumdur. olmasada olurdur hüngürdür hıngırdır.
bu durumda sanıldığının aksine kendini şanslı sayması gerekir insanın. yalan, iftira, saçma sapan ilan-ı aşklar, romantik teklifler, sapık öneriler, küfürlerden geçilmeyen mesajlara sahip olmadığı için şanslıdır.
özellikle sözlüğü dışardan takip eden elemanın; anlayamayacağı entry.
herkesin anlayacağı bir dilde şöyle ifade etmek gerekir ki, bir yazarın en temiz durumudur; yazarlığını yapar, sağa sola bakmaz halidir.
sözlükte arkadaşın olmadığını sağ köşeden bağıran durumdur.
kötü bir durum olsa gerek.

Özel msj (476)

entry sayımdan fazladır. kısa sürede çok arkadaş edindim.
(bkz: plazmanin ustundeki dantel)
mesaj saklamayı sevmemek de vardır hep aklıma bir gün başıma gelse bilgisayarımın incelenip tüm herşeyimin yazdıklarımın okunmasını istemem.
yanlızlığın boy gösterdiğinin kanıtıdır. 2684 kısa mesajı olan biri bunu haliyle bu kadar anlayabiliyor.
bir de şu çeşidi vardır: (bkz: yeter artık mesaj yollamayın)
entrylerime yorum yapıyorsanız bunu başlık altında yapsanıza. bana neden mesaj yolluyorsunuz.
özet: mesaj falan yollamayın.
önce sen at o zaman denilesi durum. özel mesajın olmassa özel cevabın olur.
bu durumda "lan benim milletten ne eksiğim var?" diye sorar insan kendine. endişelenmeye gerek yoktur ilerde sizinde istemediğiniz kadar özel mesajınız olacaktır.
bende çok var verimm mii kardeş payı olsun..
yaralıyız. bizim özel mesajımız yok.
Sıkılmamıza neden olur.
özel mesajınız yok yazısından çok sözlüğün bunu ağzınızza sıçar edasıyla kafanıza kafanıza vurması koyar. en kısa zamanda birileriyle mesajlaşın, kurtulun bu durumdan.