bugün

24 yaşına gelmiş ama müzik listesinde bir tane bile yabancı şarkıcı olmayan ameledir. hayır yani numunelik bile desen yok hiç gevurca müzik.
işte o amele benim. evet hacı itiraf ediyorum ameleyim. bunu bir ara sözlük yazarlarının itirafları başlığına da yazacağım zaten. arkadaş bacak kadar liseli bebeler bile britney bilmem ne, rihanna dinliyor. geçen kız arkadaşım winhouse mu neydi o kadın öldü diye yas tutuyor. win bilmem ne kim kızım görümcenin kaynı mı sana ne elin adamından karısından.
dinlediği şarkıdan bir şey anlamayan, şarkının ritmine kafa sallayarak tempo tutan cool insanlar kadar olamayan ameledir.

ana dilinde müzik dinlemeyi tercih ediyordur.
sosyal ortamindan, çevre etkisinden veya tamamen kisisel zevkten ötürü amele hitabina layik gorulen kisi. Yapmayin yahu zevkler ve renkler tartisilmaz.
türkçesini bilmediği şarkıyı mırıldanıp, şekilden şekile giren maybaştan evladır.
bunu söyleyen kişininde karşısındaki nezdinde amele olur.
Ben de yabancı film pek izlemem. Senede maksimum 3 tane. Ama spartaküs dizisini izliyorum.
nesli tükenmiş ya da tükenmekte olan ameledir. zira hepsi inşaatlarda yırtınırcasına '' mossa, mossa'' diye bağrınmaktadır.*
güncel Önemli Başlıklar