bugün

(bkz: kendi kendine hikayeler uydurmak)
(bkz: kendi kendine gelin güvey olmak)
gereksiz bir adam.
--spoiler--
cümlesine devam etmesini istemedim. işaret ve yüzük parmağımı birleştirerek dudağına bir sus kondurdum. sus anlatma, bu yolları biliyorum baabında.
--spoiler--
soru: işaret parmağı ile yüzük parmağı nasıl birleşiyor. orta parmak nereye kayboluyor?
onu bile mantıksız yazıyor. birileri durdursun artık bu yazarımsı şeyi sözlüğü kirletiyor.
-ben şizofren değilim.
+bende değilim.
-sen kimsin ya ?
+asıl sen kimsin ?
-ben uludağ sözlükte yazarım.
+bende yazarım.
-neyse tamam görüşürüz.
+görüşürüz.
beni rahatsız etmeyen durumdur. adam güldürüyor mu, güldürüyor. yazdıkları çok akıcı bir kere. isterse hepsi sallama olsun, bence sözlüğün en eğlenceli yazarı. ayrıca yazdıklarının aksine ateist olduğunu düşünüyorum, tam bir ironi üstadıdır kendisi.
(bkz: günaydın)
(bkz: üsküdar da sabah oldu)
şizofrenlere yapılmış bir övgü.

bazen bazıları sözlüğe ne için geliyor diye düşünüyorum. eğlenmeye gelmiyorsa hiç gelmesin, eğlenmeye geliyorsa hbbia'nın başlıklarını okusun... doğru ya da yalan ki birçoğunun gerçek olmadığını hepimiz biliyoruz zaten. o başlıkların ciddi olduğunu düşünmek bile saflık aslında. kendisi de ciddiye alınsın diye yazmıyordur. ama okuyanlar neden ciddiye alıyor, ilginç bir durum...

o da değil de başlıkların yalan olduğunu ispatlama çalışması nedendir hiç bilmem.