bugün

"Hey maşallah sözlük!" bu söz, bir "ben geldim" nidasıdır. bu söz, bir "hala bıraktığım gibisin" demektir. bu söz, bu entryi uygunsuz bulup, gammazlayacakların, beğenmeyip eksileyeceklerin, fikri olmayıp " ne diyor lan bu zerroş?" diyeceklerin ve son olarak beni hep anlamış hiç yalnız bırakmamış okur-yazar arkadaşlarımın hala formda hala dimdik ayakta olduğunu gösteren; teselli, teşvik, beğeni, isyankarlık, özlem, vuslat, aşk ve aşk cümlesidir.

Sözlük!
Ben uzun zamandır firariyim en son entry 2 ay önce falan girildi tarafımdan. ha arada gelip okudum, aradım bilimum bilgi... "hergün yeni bir bilgi" sözlük. *

Şimdi idrak yollarındaki tıkanışın farkındayım sözlük. Lakin beni mazur gör, canım çok sıkılıyor be sözlük.

Sözlük ben bunu yazıp, yeniden inzivaya çekileceğim. Yalnız sen sting'den desert rose parçasını dinlerken hayat üzerine düşününen bir sen mi varsın sanıyorsun? ve saçmalığın diz boyu olduğu bu monologu yazanın yalnız sen mi olduğunu sanıyorsun?

Sözlük! sözlük sözlük sözlük... sen hiç büyümeyeceksin sözlük. çünkü sen, her şeyi yapabilme yeteneğine sahip ancak hiçbir şeyi en iyi yapamayan birini hiç tanımadın. bu cümlemi iki kez oku sözlük! çünkü ne demek istediğimi anladığında "oha! benimki de dert mi be!" diyeceksin. düşünsene sözlük hep kalifiye elemansın ancak hiç usta olamayacaksın. ya da her işi yaparsın ama hiç terfi edemeyeceksin.

bu arada kız arkadaşımdan da ayrıldım sözlük. eğer varsa helal süt emmiş tanıdığın, inceden bi ayar çeksene be sözlük.

hey maşallah sözlük! hey maşallah!..