bugün

Kesinlikle Türkiye turu, imkan var ise dünya turu.
Yapmacık ve dayatılmış bir hayattan kurtulup hala hayattayken kendin olman doğal olman gerektiğinin kanısındayım kiii bariz bir şekilde herkesleşmek kndin olmaktan vazgeçip başka kalıpta kalmak seni sen yapmak yerine şekil almış birisi yapıyor.günümüzün en mühim konularından birisi de bu kendini değiştirerek başka hayatları özümsemeden bu benim diyemeden bir yaşam sürmek mutsuzluğa sebep oluyor ve kabullenemediğin her davranış ben bu değilimin üzerini örtüyor sonrasında gelen yanlış tanımışımlar,nasıl bu oldular,neden böyle yapıyorlar vb vb vb gibi sorular yer ediyor zihninde diğerlerini suçlayan kendini bulamayışının küçük bir çınlayışını yaratan bir savunmayla...hala yaşıyorken sadece bir kez kendin ol!
Aklına eseni yapmak. Sonrasında akli basina geldiginde o esintiyle epeey bir üşütmek, belki kisa sureli belkide daimi.
Bungee jumping. Büyük ihtimal yaparken ölürsünüz zaten.
sırt çantanızı alıp hiç bilmediğiniz yerlere gitmektir. sorumluluklardan, taktığınız mecburi maskelerden arınıp kendinize, hayata dışardan bakabilmek büyük bir keşif olsa gerek. şu hayatta bir tek gezginlere özeniyorum. eminim çok mutlulardır.