bugün

(bkz: ben ibneyim demenin alternatif yolları)
arife sormuşlar "insanları nasıl bilirsin?" diye. "kendim gibi." demiş.
türk erkeği ile sınırlandırılmış ve hatta erkek olarak sınırlandırılmış, güdük kalmış önermedir.

her insanın içinde gizli bir gay vardır. kadınlarda da bu oran çok yüksektir. önemli olan sen buna ne kadar direnebiliyorsundur.
gayliği meşrulaştırmak için söylenmiş söz öbeği.

ve buna prim veriliyor burada.

midemi bulandıran, tiksindiren ve tıpta 'hastalık' olduğu kabullenilmiş olan gayliğin meşrulaştırılmak adına bu kadar dibe de vurulması ve bazılarınca buna alkışta tutulması zavallılığın son noktası.

lütfen gidin tedavi olun, gaylikten kurtulun, bu hastalığı atlatın.
Yatılı okulda artıs gösterir. (bkz: yatakhane ortamı)
aslen yazarı ilgilendiren bir sosyal durumdur.

kişi içinde kalmış gizli duyguları sözlük aracılığı ile yansıtmış.

herkesin kendisi gibi olarak gören ibenelik bulaşıcı değil , psikolojik sorundur.

çocuk oyunlarında ibnelik çıkatan yazarın itirafıdır. * *
(bkz: sözlükteki bazı gay yazarların ibnelik yapması)
toplumun karın ağrısı, kainatın organik atığı olan bir gay soylemi. butun gaylar olmeli bence. pisliksiniz hepiniz. tacizkar zavallılar.
böyle konuşan birine bırak içinde kalsın denmelidir.
pasif söylemidir.
bunun tek sebebi Türk kızlarının çoğunun yüz vermeme konusunda ısrarcı ve istekli olmasıdır.
-nerede bu gay ben bende varmış bulamadım bi türlü ya neremde acaba lan
+bengay mı dedin oğlum? maça mı lan yine
-yok ya he he bengay yani gay değilimde of anne bi dakka gay şimdi benim içimdeydi öbürü annemin dediği bengaydı ama o başka evet evet neyse ben erkektim ama gay oluyormuş içimdede varsa nerde ama olanda çıkıyormuşta bu en sonunda! yok ya benden çıkmadı şu ana kadar rahat olayım! kafam gitti ya ben karıya gidiyorum anne bengay kalsın maç iptal.
Türklerin dedeleri bazılarının dedelerini cenk meydanın da siktiği için söylenilen sözdür .
Her gayin içinde de 'taş fırın erkeği olabilirdim' özlemi olduğundan üzerinde pek durmayı gerektirmeyecek eksik tespittir. Objektif değildir.
Ibnelerin uydurdugu yalandir. Milleti zorla ibne yapacaklar arkadas. Tovbe.