bugün

her hayatına giren erkeğe aşıkmış gibi hal ve hareketler sergileyen kızları kapsar. bu tip kızların hızına yetişemezsiniz. lisede sınıfımızda bu tip bir kız vardı. çokta iyi bir kızdı. tek sorunu sevgilisi olmadan duramazdı. gerçekten hiç bir zaman kimse hızına yetişemedi. bu kıza ilk baktığımda şunu gördüm, ağlıyordu hep suratı asıktı. derste bile ağladı. sınıftaki diğer kızlarda hemen yanına damladı 'ne oldu canım yeke yeke' gibi laflar edip kucakladılar. hocada sınıftaki erkeklerde şokta sonra hocadan izin alıp 2 kişi tuvalete götürdü falan bu kızı. aradan 2 gün geçti. kız çok mutlu sanki 2 gün önce ben ağlıyordum. ayrıldığı sevgilisini hiç tınlamıyormuş ayakları.

aradan bir 2 gün daha geçti. bu kız etrafına öbür kızları toplamış hararetli hararetli güleç bir suratla bokunda boncuk görmüş gibi konuşuyor. meğerse çocuğun biri bundan hoşlandığını söylemiş buda 'galiba aşık oldum, çok farklı bir çocuk tanışmanız lazım' diyor. ondan sonraki 1 hafta böyle ayağı yerden kesilmiş gibi dolanıyor. bir kaç gün sonra kız yine suratı düşmüş, ağlamaklı bir halde gelip 'tartıştık tam bir psikopat çıktı bende ayrıldım' yine 2 gün ağlama töreninden sonra yine yeni birini bulup geliyor.

bulma şeklide şu kantinde çocuk ona bakıyormuş buda çocuğu görmüş bakışmışlar. oldu olacak çamaşır asarken bakıştık desin. aynı olay bu çocukla oldu 1 ay beraber sonra 2 gün ağlama faslı. daha sonra öss için rapor aldık 1 ay döndüğümde kız yine çok mutluydu. dedim nasıl 2 ay dayandı helal meğerse o arada 3 farklı kişi girmiş, 3 defa ağlama töreni yaşanmış. hepsini arkasında dediğinde şu 'bırak ya hiç konuşmayalım o salak hakkında' kız sevgili terminatörü gibi mübarek.

üniversiteye gireli 2 yıl oldu. periyodik olarak her 3 haftada bir ilişkisi var olan durumu ilişkisi yok oluyor. altına arkadaşlarının yaptığı 'ayy canım' yorumlarıyla birlikte 2 gün geçiyor. daha sonra yeni bir şey yayınlıyor duvarında ' xxx in yeni bir ilişkisi var' her çocukla birliktede en az 50 resim koyuyor. her resim farklı bir mekanda ama resimde ki bakış ve çocuğu kucaklama şekli aynı oluyor.

bu tip kızların etrafımda çok fazla olduğunu fark ettim. keyfine göre her insanla beraber olan kızlar, bunu kendilerine itiraf edemiyorlar. bekli kötü bir şey yapmıyorlar ama ruhlarının karakterlerinin nasıl olduğunu da kendileri bildikleri halde kendilerine itiraf edemiyorlar. o yüzden her sevgilisine deli gibi aşık, ayrılınca hayatı ağlamakla geçen kız rolüne yatıp 2 gün sonra toparlanıyorlar.