Her terorist kurt degildir elbet. Sakirt terorist bolca bulunmaktadir bu amk dunyasinda.
her insan potansiyel suçludur; fakat nasyonel bir önyargı'da bulunmak yanlıştır tabi.
potansiyel teröristtir.
değilse bile meyillidir. kürt'ten evliya koyma avluya demiş şair şiirinde.
her kürt terörist olmadığı gibi her kemalist dinsiz değildir ve her dindar da yobaz değildir. şu genellemeleri artık bırakalım. birilerinin üzerine bir etiket yapıştırıp diğer düşüncelerini de buna göre yargılamayalım.
her kıl götte mi çıkar? diye bir soruyu daha aklıma getiren soru. geliyolar bazen.
Değilse de yedektedir. Her an ufak bir gazla oyuna dahil edilebilir.
nasyonel*,* bir türk için terörist olmayan kürt, türk gibi yaşayan kürttür. bu durumda haliyle kutumuza gidiyoruz. sikeyim öyle yaşamayı çıkıyor.

nasyonel olmayan bir türk için, kürt sonuçta bir insandır. bende olduğu gibi ağzı burnu vardır. ben nasıl dilediğim gibi kendi anadilimi konuşuyorsam kendi kültürümü yaşıyorsam , kürtte kendi kültürünü yaşamalıdır. nasyonel olmayan türk için terörist ise, nasyonel türkten çekip dağa çıkan insan, ayrıca devlet kuracağız diye kandırılıp dağa çıkan insan, maddi kazanç, rant elde etmek için dağa çıkan insanların toplamıdır.
Bir Türk olarak diyorum ki insana milliyetinden, ırkından, dininden dolayı küfür eden kişi bir o. ç. dur.

Hatta artırıyorum, hellenicperson nickli yazar halis muhlis bir o. Ç'dur.

ahaha bu rumlar ne ara bu kadar cesurlaştı lan, daha üç gün öncesine kadar biz rum değiliz çepniyiz diye yusufluyorlardı. artık nasıl bir rüzgar esiyorsa istanbula kadar bizim diyorlar.