bugün

bence itici insanlardır.. bir yazar olarak sözlüğün databaseine, fikren hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri geçirmek, makul olandır.. bu arkadaşlar ise bu misyonu, hoşlanılmayan ve ölesiye tiksinilen şeyleri yazmak olarak görmüşlerdir.. veya hakkaten berbat bir hayatları var, her şeyden nefret ediyorlar, bilemiyorum..
arkadaş öyle yazarlar biliyorum ki.. adamların mutlu, eğlenceli bir yazısı yok.. onlara göre sözlükte, ülkede ve dünyada iyi giden bir şey yok, herkes yanlış yapıyor, her şey kalitesiz.. hatta evren bile son zamanlarda kendini bozdu, jüpiter eski günlerini aratıyor, nebula seviyeyi düşürdü felan..
her entry mi bir isyan, bir nefret demeti olur be abicim?.. her entry mi ayar verir bir öncekine, dem vurur sözlüğün ne kadar hıyar bir yer olduğundan?.. her şey mi yanlış gidiyor?.. hayır eleştirinin iyisi de kötüsü de yararlıdır kullanabilene, ona lafım yok da..
ne bileyim, hiç mi beğendiğin, güldüğün bir şeye rast gelmiyorsun?.. veya şımarmayalım diye mi söylemiyorsun, disipliner bir baba gibi?..
ŞIMARMAYIZ OLM.. merak etme..
rahatlayın abi biraz.. kasmayın kendinizi yeeaa bu kadar.. keyif alın hayattan, yaşam kısa (buralarda kral tv'de görev alan kadrolu vj/hayat koçu kimliğime büründüm)..