bugün

unutkan erkektir. ilişkiniz birinci yılını doldurmak üzeredir, sevgilinizle birbirinizi çok seviyorsunuzdur, çok iyi anlaşıyorsunuzdur ama küçük bir sorununuz vardır; sevgiliniz çok unutkandır. bugüne kadar ne zaman buluşsanız elleriyle cebinin yoklar ve "aa aşkım ya cüzdanımı evde unutmuşum ben" der, siz de mühim olmadığını, sizde yeterince para olduğunu söylersiniz her seferinde ama her ne kadar sevgilinizi seviyor olsanız da sevgilinizin bu unutkanlığı sizi ileriye dönük kaygılandırıyordur.
cimridir cimri bunun başka açıklaması yok.
hadi gel evden alıp gelelim diyebilecek olan erkektir. maksat kızı eve atmaktır. *
yalan söylediğime şahidim.
cebinde para yerine akrep olan sevgilidir.
uyanık olmaya çalışan terbiyesizdir.
kız arkadaşıyla müşterek bir hayatı paylaştıklarını, bu hayatın erkek tarafından ihalesinin alınmadığını vurgulamaya çalışıyordur. kadıncağızın da, bir kereliğine cebinde akrep olmaması beklenebilir. erkeklerin banka gibi görülmemesi beklendiği üzere.
kendisine mıknatıslı kilit alınası erkektir. hani, bunu bilenleriniz anlamıştır beni. kibrit kutusu büyüklüğünde olurlar genellikle. iki parçadır, birini bir yere, diğerini de ona temas edecek kadar yakın bir yere takılır bu alet. arasına mesafe girerse alar m ötmeye başlar. işte onlardan almak lazımdır. birini cüzdanına diğerini de cüzdanını koyduğu popo * cebine takacaksın. böylelikle cüzdanını bir yere koyduğunda ötmeye başlayacaktır.