bugün

hadi ilk zamanlar neyse... aradan geçmiş 3 ay, 5 ay, 1 yıl... durmadan birbirini arar bunlar. ne yapıyorsun neredesin diye. demekki birbirlerine güvenmiyorlar. çok sikimsonik bir ilişki türü. bıkar lan insan. insan olsalar bıkarlardı. bıkmıyorlar ama. hayır telefonun yaydığı radyasyon sebebiyle gerizekalılıkta görülebilir bunlarda. bunların daha aşmışı ise mesaj atanıdır. sürekli mesajlaşıyorlar. lan amına koyim ne mesajlaşıyorsunuz hayret ediyorum. soruyorum hep sikimsonik muhabbetler. ayrıca böyle çok arayan çok mesajlaşan taraf kız tarafıysa erkekler genelde "ya amına koyim elim mahkum" diyorlar. haberiniz olsun kızlar. o erkekler sizinle öyle isteyerek mesajlaşmıyor. sonra gelip bize ilgisiz diyorsunuz. ilgilenen gerçekten ilgileniyor sanki. hele bir de bunların durmadan kavga edenleri var. hem kavga ediyorlar hemde durmadan birbirlerine mesaj atıyorlar, çağrı atıyorlar. vay amına koyim arkadaş ya... bir yerde oturamazsın konuşamazsın. elinde sürekli telefon. ananın amı yani. hayır böyle sürekli telefonun ötünce şekilsiniz yaaa hıaaamına durumu mu oluyor? bence olmuyor. bence çok yarrak gibi oluyor.
ergenliğin en çekilmez safhasında olan sevgililer. la bi olgunlaşın bi büyüyün. hadi yapamadınız bunları bi nefes alın la.o değil de;
(bkz: çok yalnızım sözlük)
yeni sevgili olmuş sevgililer.
(bkz: çok muhabbet tez ayrılık getirir)
operatörlerden sınırsız tarife sahibi insanlardır.
(bkz: sevgi pıtırcıkları)
bunun adı ne yaptığını bilememektir. kişiler arası bir ilişki olacaksa bu seviyeli olmalı bence her 10 dakikada bir arayarak neyin kontrolü yapılıyor anlamıyorum ki. fazla muhabbet tez ayrılıktır kelimesini insanlar icraat'ta gayet iyi görebiliyorlar daha ne kanıtı istiyorlar.
konunun aşkla alakası yoktur. hatta aşık olan her 10 dakikada bir aramaz. sürekli mesaj atmaz. oturur biraz düşünür amk. hasreti öğrenir, sabrı öğrenir. bu ne böyle cılkı çıkmış ilişki resmen bu. demek ki 2 gün görüşemese "kesin başkasıyla sikişiyor" diye düşünecek. belki adam öldü amk?

edit.

lisede yapıyorduk biz böyle şeyler. yaş olmuş 25(yirmi beş) adam/hatun halâ aynı tas aynı hamam. mal mıdır nedir...