bugün

zall senin daşşaanı yesin kardeşim, takma kafana böyle şeyleri.
hav hav.
saçma bir önerme. köpek olmak için bahane aramayın. bir eğlence mekanına gittiğinizde o mekanın sahibinin köpeği mi olmuş oluyorsunuz? hayır eğleniyorsunuz. kendi terchiniz. biz de burada eğlenip kafa dağıtıyoruz. ücretli bir resim sergisine gittiğinizde o serginin sahibinin köpeği mi olmuş oluyorsunuz? hayır. biz de burada zaman zaman komik, trajik, trajikomik, sanatsal birçok görsel görüyoruz. ücretli bir kütüphaneye gittiğinizde o kütüphanenin sahibinin köpeği mi oluyorsunuz? hayır. biz de burada zaman zaman hiç bilmediğimiz bir kelimenin, bir tabirin anlamını öğreniyoruz. hiç bilmediğimiz şeyleri az da olsa öğrenebiliyoruz. tv'yi açıp haber seyrettiğimizde o haber kanalının köpeği mi oluyoruz? hayır. biz burada birçok yazar sayesinde en son ve en önemli haberlerden haberdar oluyoruz. örnekler çoğalır gider.
velhasılıkelam biz kimsenin köpeği değiliz, olmayız ama sizin köpek olmaya ne kadar meraklı olduğunuz aşikar.

(bkz: tu kıs kıs)
Ben kedisi olabilir miyim? Ne olursunuz ya en büyük hayalim benim kedi olmak.

Allahım keşke beni kedi olarak yaratsaydın.
Şüphesiz yavudilerin köpeği olmaktan iyidir.
siz burada durduğunuz her an her saniye yazdığınız her entry sadece zall a yarar. onun ceplerini doldurur. hepiniz zall ın iti köpeğisiniz hem de önüne mama bile koymadığı. evet.