özgür iradesi ile verdiği bir karar ise sorgulanamaz, lakin sonradan pişman olma olasılığı çok yüksektir. cinsel deneyime gidecek kadar büyük bir aşk yaşamış olma ihtimali, içerisinde bulunduğu yaş sınırlarına rastlamaz ne yazık ki...
Normal Birşeydir. Liselilerin Acil Adam olması lazım Okuyup üniversitede versinler.

(bkz: Liselimi lan o)
henüz ilkokul sıralarına gelmeden kaybedenler * varken pek de yadırganmaması gereken kızdır.
çağdaş ve medeni bir ailenin çağdaş ve medeni bir kızıdır.
(bkz: Hay bin liseli)*
merakına yenilmiş kızdır, 19 yaşından önce ilişkiye girmesi de zaten psikolojik ve bedensel olarak çok da sağlıklı değildir. kendi tercihidir.
edit: ne yobazı lan? gayet bilimsel verilerden yola çıktım, bana ne allahın liselisinin bekaretinden yoksa?
gençler şimdi herşeyi erken yaşayıp doydukları için sırada cinselli yaşamak bekaret kaybetmek kalmıştır. onuda halledip arkadaşlarının arasında öncü sıraya geçer.....
batı'da yaşıyordur. sahil kesiminde.
lisede vermesin, sonra üniversitede vermesin, evlenene kadar vermesin, 5 sene evlenemezse evde kalsın, sorunlu, problemli bir hayatı olsun, ot gelsin saman gitsin.
bu konularda eleştirmemelidir insanları, bekaretimi kaybetmeyeceğim diye yıllarca ters ilişki yaşayan var, o daha mı iyi? sen bir sürü erkekle ters ilişkiye gir, sonra evleneceğin adama bakireyim de.
aynı şekilde, bu karşı olanlar da bu kız kendilerine teklif falan ederse evde oturup tavla maçı falan yaparlar kesinlikle, buna eminim.
bir arkadaşımın hapse girmesine neden olan liseli. Herif 15 sene yedi tecavüzden. Af çıkmazsa 36 yaşında cezası bitecek.
hata etmiş olan kızdır. bir kız için bekaret çok özel ve mühimdir. bunu yaşayabilceği kişi hayatının ileriki bölümlerinden, geriye baktığında pişmanlıkla hatırlacak kişi olmamalı. Lise çağındaki bir genç kız, duygu karmaşası sebebi ile tanıdığı iyi görünümlü en az kendisi kadar karışık o delikanlıyı hayatının merkezine koyar. sonrada büyük hayal kırıklığı yaşadığında, psikolojik boyutu bir yana, yetişkin bir kadın olduğunda da cinsel sorunlara da yol açabilir.
lise birinci sınıfta milli oldum ben diye salakça bir artislik taslayan erkeklerden hiç bir farkı yoktur!
diğerleri dururken "henüz lisede"kinin bekaretini alan kişiyle birlikte olan kız.
(bkz: henüz)
(bkz: kayıp)
(bkz: acımız büyük)

tecavüz ve dayatma dışında, kendi isteği ile cinsel birliktelik yaşamış ise hiç bir şeyini kaybetmemiş, aksine hormonları ve duygularının sesini dinlediği için çok şey kazanmış kızdır. bu cinsel birlikteliği kendi yaşında bir erkekle yaşadığını düşündüğüm zaman; "vay be erkeğin hiç adı bile geçmemiş" dedim.

erkek; yapar. normal. adamın siki var. siker.
kız; yapamaz. namusu var. tabuları var. edebiyle yaşar.

olan biten bu. hala üstelik, hala...
vayy be biz nelerle uğraşıyoruz. desenize derdimiz büyük!

şimdi bakın hele bi bana; bu kızın, ilk cinsel deneyimini eşek sikerek yaşayan ve insanlığını kaybeden! herhangi bir erkekten daha temiz iş çıkardığı tartışılamaz. önce bunu bi kabul edelim.

arkadaş; senin memleketin de hala! 12 yaşında ki kızlarını (satarken) evlendirirken adamlar, kimsenin soluğu çıkmıyor da, liseye giden kızın bekareti mi tartışılıyor?

herkes haddini ve yerini bilsin... belki o zaman adama benzeriz biraz.

bir piç olarak özet geçmem gerekirse: bekarete takılan beyninizi ayrı, bunu bir davranış bozukluğu olan dünya görüşünüzü ayrı sikeyim.
ilerledede yapacaksa daha çok adrenalin daha cok zevk ve tutku için saygıyla karşıladığım seçimdir.
her lise erkeğinin hayalidir. gerçi sonradan olmayacağını anlayacaktır. Ancak iş işten geçmiş olacaktır. Hayal gücünü geliştirir.
Şimdilerde bu istatistlik ilköğretime kadar düşmüştür maalesef..
muhtemelen ''aids'li'' olan kızdır.

edit: aids'li kızların parmaklar çalışıyor *
bir türlü bağlantı kuramadığım ''gerilik'' olgusuna göndermede bulunan kızdır.gerilikle, çağdaşlıkla ne alakası vardır?
dipnot:bundan böyle g8 zirvesine katılacak ülkeleri bu olguya göre belirleyeceklermiş.
(bkz: çok geri kafalısan aytuğ)
eğer inançlı bir kızsa dini açıdan imanı zayıf olan, bir dakikalık zevk için belkide sonraları çok üzülebileceğini bile akıl etmeyerek ve düşünmeyerek kendine saygısı olmadan en önemli değerini bir çırpıda kaybetmeyi göze alan, ve cahilliğine yenik düşen ergen bir kızdır.
keşkelerle dolu bir yaşam süreceği kesindir. kızlar sevginin en saf halini o dönemlerinde yaşar aslında. ama erkekler öyle değil. insan tanıyabilme yetenekleri geliştikten sonra gerçekten inandığı insanla karşılıklı sevgi paylaşımı varsa eğer buyursun istediğini yaşasın. başka türlüsü ömür boyu pişmanlık.
Normal kızdır. Hormonların tavan yaptığı o yıllarda, gene lise çağındaki kız ve erkeklerin birbiri ile sevişmesinde bence bi yanlışlık yok. Fazla büyüklerle takılmayın bi de ay çok aşığım sevişiyorum modunda olmayın yeter, üzülebilirsiniz.