bugün

yirmili yaşların sonuna gelmiş kızdır.gençliğinde büyük ihtimal çirkindir.erkek arkadaşları ile hiç doğru düzgün bir ilişkisi olamamış duygusal olgunluğa erişmiştir dolayısıyla da karşısına çıkacak erkeğe sadıktır.onu kaybetmek istemez.bu süre zarfında kızımız kendini kitaplara ve çeşitli kültürel etkinliklere vermiştir.bu da kendi içinde ufkunu genişletmiş ve iyi bir eğitim hayatı almasına sebep olmuştur.burada da kızımızın zeki sıfatını nasıl kazandığını inceledik.bahsettiğimiz gibi çirkin kızımız ki çirkin kızlar genelde fedakar oluyor bir çok yönden duygusal tatmini yaşayamadığı için arkadaşlarına eşine dostuna adamıştır kendini.bu iyi bir şey olmakla birlikte fedakar insan olma yolunda da emin adımlarla ilerlemesini sağlamıştır.evet efendim kızımız ruhen ve kişilik olarak kendini bulduktan sonra yaşı ilerlemiştir ve ergenlikten çıkan kızımızın tipi ve fiziği oturmuştur.
işte karşınızda hem zeki hem güzel hem sadık hem de fedakar bir kız vatana millete hayırlı uğurlu olsun.
4 yapraklı yoncamı dedi birisi ? hayır öyle bir şey yok. olmayandır o. (bkz: dört yapraklı yonca)
kedidir o kedi.
(bkz: arama kriterlerinize uygun kız bulunamadı)
(bkz: hayal)
(bkz: masal)
böyle bir kiza partnerde yaratmak gerek. yoksa onun için hayat çekilmez olur.
(bkz: bulunmaz hint kumaşı) * *
var olan ancak genel olarak erkeklerin kaşarlara bakmaktan göremediği/görmek istemediği insan modeli.
kesinlikle değerleri bilinmeyen kızdır.
daha kısa olarak tanımlamak istersek: aşık olmuş güzel ve zeki kız diyebiliriz.
evlenilesi kız.
üretilmemiştir daha.
ütopyalarda yaşayanların hayali kadın karakteridir.
her insan aradığını bulabilir, yeter ki istesin; her kız bu kriterleri elde edemez, yetmez ki istemesi..

(bkz: Vermek Istemeseydi istemek vermezdi)
bulduktan sonra da değeri bilinmeyecek kızdır.
Değeri bilinmeyip tüm bu özellikleri köreltilen kızıdr.
çoğu türk kadının sahip olduğu tanımlar, lakin türk erkeklerinin fark etmemesi nedeniyle yokmuş gibi davranılan kadın tipi.

şey diyorum, hani o gözlerinizi göğüs ve popo yerine gözlerimize baksanız, belki fark edersiniz.
seri üretimine geçilmesini dört gözle beklediğim kız modelidir.
(bkz: evlenilecek kız)
ulan bir tanesi denk gelmezmi be sözlük. yok ulan yok.
size bakmaz.
öpülüp baş tacı edilecek kızdır efenim.
bir erkeğin yavru ceylanıdır.
(bkz: öptüm) **
başak burcu kızıdır. *
imkansız kelimesinin 9 kelimelik eş anlamlısı.
Her erkeğin hayalinde canlandırabileceği fakat bulamayacağı kız türüdür. Gerçektende varmıdır ki?
güncel Önemli Başlıklar