bugün

yaralı askerlerimize acil çağrıyla istenen kan miktarınında fazlası 20 dakika içinde izmirliler tarafından karşılanmıştır. ülkenin herhangi bir yerinde de aynı duyarlılık olacaktır ama yine de tebrik ve takdir etmek yerindedir.
taksiciler kan vermeye gidenlerden ücret almamış, helal olsun.
çalıştığım için şirketten ayrılamadım. lakin, kan grubu 0 rh negatif olan dostuma haber vererek onu ege ye yönlendirdim. az önce aradı. verdim dedi. çok iyi etmişsin dedim. buraya insanlar kafileler şeklinde geliyorlar dedi. hatta karşıyaka dan otobüs kaldırmışlar. ee ne yaparsınız gavuruz mavuruz ama insanız..
(bkz: saygılar)
olması gerekendir. tebrikler hepsine.
Boyle gunde bile oruc tartismasi yapilmasi olacak is degil. helal olsun helal sut emmis vatan evlatlarina.
izmirliler askeri için şah damarını da keser, gerekirse orucunu da bozar...
helali-hoş olsun!...
koşup gittiğimiz kan merkezinde "gerek kalmadı, yeterli derecede bulduk" dediklerinde gözlerimiz doldu. o kadar kalabalıktı ki, sanki bütün izmir gelmiş. çocugundan yaşlısına herkes vardı. hatta iki çocugunu kaptıgı gibi koşup gelen anneler bile vardı. çok duygulandım. gurur duyuyorum izmirli olmakla.
niyetli olanlardan kal alınmayacağı söylenmesine rağmen kan veren niyetli gavurlar da mevcut. gavur mavur ama, en azından azılı orospu çocuğu değiller.
gavur izmir diyenlere duyarlılıklarıyla cevaplarını vermişlerdir, gurur duydum. taksicilerin para almama tutumu da cabası.
siyasi olarak pek sevilmesede sevmeyene bile bravo dedirtmiştir.gerçi herkesten hertürlü takdiri almıştır siyasi olarak.
öyle bağırıla çağırıla söylenmesi icap etmeyen ünlem cümlesidir. ulan elbette ki o kan bulunacak lan. burası türkiye, kana ihtiyacı olanlar da asker olum. bayburt'ta da olsa bulunur yani. helal olsun gavur izmir, sana gavur diyenler utansın, bu arada burada biz gavura da gevrek deriz muhabbetlerine girip salaklaşmanın ne alemi var?
cumhuriyetin kalesi neresi cümle alem görsün...

birde utanmaksızın gavur diyorlar bu şehre.

izmir kanını mehmetçiğe düşünmeksizin veriyor işte.
`http://galeri.uludagsozluk.com/g/helal-olsun-izmir/` helal olsun izmir.
(#16450491) ee bir şey biliyoruz da söylüyoruz herhalde.
insanlığını yitirmemiş vatansever izmir halkı'nın davranışı. olması gereken de bu zaten.insanın gözlerini dolduran bir haraket.
birşeylerin bokunu çıkarmak.

helal olsun izmir ne demek yahu?

helal olsun bayburt, helal olsun artvin, helal olsun amasya.

ulan arkadaş adamlar üstüne düşeni yaptı, ne zannediyordunuz, yavşağın biri gavur dedi diye insan olmadıklarını mı?