bugün

heidi: çok seviyorum seni.
tayyip: ben de canım.
heidi: gerçekten mi?
tayyip: yalandan, yalandan.
heidi: oldu o zaman, bir daha oyumu sana vermeyeceğim.
tayyip: verme, veren çok. hamdolsun.
h - seni seviyorum tayyip.
t - hayir, benim gonlumu caldi bir leydi, o zaman sana haydi!
h - ne? sen tayyip değilsin! yoksa sen... selami???
t - evet. selami şahin ben tanımadın mı?
h - dedeeee! köpek nerde!!!
t - dede? dortmund'un unlu sol beki mi? hahahaha
h - lan boğarım seni lan dürzü sie git.
t - sie gidilmez taranır. ahahahaha

heidicik ölen cemaatçi sevgilisinin ardından, kendisine tayyip amcasını seçerek vicdanını rahatlatmaya çalışmaktadır. nitekim, heidi kızımız türban takmamakta direnmekte olduğu için; tayyip amcası tarafından terkedilir. heidi yine yalnız kalmıştır. heidi de birgün akıllanacak ve kendisine idealist bir sevgili bulacaktır. çok yakında, belki de yarın; ya da yarından çok daha yakın.
heidi'nin izlenme rekorlari kirmasina yol acar, peter da emine erdogan'a yazarsa tamamdir, ee dede acikta kaldi, yok mu dedeyle ilgilenecek bir sozluk yazari.*
(bkz: iki karılı tayyip)
-seni sekınd leydi yapacam seni heidi ananı da al git çabuk
- nereye gideyim?
- türkiye'ye oy vermeye.
-dedem de gelsin mi?
- kusura bakma heidi türkiye'de bazılarının oyu dağdaki çobanın oyuyla bir olmuyor.
- dedem solcu diye böyle yapıyorsun değil mi tayyip lütfen o da gelsin.
-olmaz van minüt.
+ nereye heidi?
- ben bir dedeme bakıp geliyorum.
+ olmaz, gidemezsin.
- nedenmiş?
- gidersen, dedeni de al git. daha da gelme.
(bkz: yok artık)
peter'ın isyan edeceği durumdur."Senden rahat yok mu?" diye isyan eder ve tayyip cevaben "ananı al da git" demesi mümkün bir olaydır.
günah olmaz ama usulen emine hanımın da rızası alınmalıdır. böylesi daha uygun ve barışçıl bir yöntemdir.
4 KADIN DiYEN RTE NiN GÖRÜNÜRDEKi 2. ZEVCESi OLMA iHTiMALiDiR. DEVAMINI BEKLER MUTLULUKLAR DiLERiZ.
heidi aşk yaşadığını zannederken; tayyip sadece malı götürmektedir. aşk yaşamak tayyip için günahtır, ayıptır; ama heidi'yi kullanılacak bir mal olarak görmesi hiç de ayıp değildir tayyip zihniyetince.