bugün

asimile olmuştur.
şaka yapıyom lan *
barış istiyordur,vatan haini değildir,uzun adamdan sıkılmıştır,terörist değildir,keklenmemiştir ve türktür.

ve en önemlisi..
yav bırakın artık kim kime oy vermiş.
işimiz gücümüz var zaten..

lan fikri! zımbayı nereye koydun ?
Barışı isteyen insandir . Dikkat insandir dedim .
chp seçmenidir.
Türk değildir o , iyi bakın türk olsa duramaz.
seçimden bu yana geçen süreçte ağzından salyalar akıta akıta anti-hdp propagandası yapan milliyetçi hareket partisinin genel başkanı nedense seçim maratonunda hdp'ye karşı olumsuz ya da bugünkü üslupla tek bir kelam etmemiştir.

ve yine gariptir ki bugün hdp'ye oy verenlere ana bacı söven biatçı, kul, köpek seçmen "bu adam hdp'ye neden giydirmiyor?" diye hiç sorma gereği duymamıştır.

ne kadar tutarlı değil mi?

bunlar böyledir işte moruk, bir şeyin ne pahasına olursa olsun (bazen savaş bazen de sadece bir oy) yapılması gerektiğini bilir, yapılsın diye it gibi ağzını açar sessizce, sinsice bekler, yapılınca da en çok yaygarayı bu koparır. sanki olayın içindeymiş de bir sike yarıyormuş gibi.

sanki o şey yapıldığı için mutlu değilmiş gibi.

arkadaşım ülkede iyi ya da kötü bir şeyler yapılıyor ve herkes bir şey yapma gayretinde. sen bu ülkenin huysuz, vasıfsız, kafa siken çocuğusun ve kusura bakma ama bugüne kadar siklenmediğin gibi bugünden sonra da siklenmeyeceksin.

asarız, keseriz der iş icraata gelince "asker yorulsun şaapıcaz o işi" deyip kenara çekilir.

akp düşsün, tek başına iş yapamasın der. akp'yi alaşağı etmek için elde olan tek formülü uygulayınca (sanki bu adamlar daha önce mecliste değilmiş gibi) teröriste oy verdin diye ibne ibne mızmızlanır.

lan doğru düzgün bir iş yap, bir sikin ucundan tut da biz de sana alkış tutalım ya da eleştirelim.

hiçbir sike derman olmaz ama en çok bu konuşur.
barisi, ozgurlugu isteyen insandir. ulkedeki barisin teminati partiye vermistir oyunu. milliyetciligin, tekciligin sadece ve sadece savas getirdigini gormustur.
pkk ya bir kez olsun terör örgütü diyememiş bir partiye "barış için oy veriyorum" der.

işte bu kadar kıt bir zeka seviyesinden bahsediyoruz.

neyse ki bu mallar oy vermese de hdp çok rahat barajı geçiyordu.

ha unutmadan, bu insanlarda şu an açık bir "kullanılmışlık" hissi vardır.

aynı prezervatif gibi. geçmiş olsun.
(bkz: Çok ayıp ediyorlar onların ben amına koyim)
Kürtlerin temsilcileri olmamasına ragmen kürtler tarafından ilahlaştırılan partiye oy veren kürtleri bile anlayamazken, kaldı ki türklerin vermesi insanı hayrete sürüklüyor.
https://vine.co/v/epBMwQL7XKl
yanlış anlaşımlasın sadece bir tespittir.

bu arkadaşlar genellikle ateistlerdir. bunu hakaret veya başka bir şey amacı ile söylemiyorum. dikkat ettim de hdp'ye oy veren yazarları biraz inceleyin çoğu müslümanlıktan nefret etmiş insanlar.

bunların hdp'ye verme sebepleri hdp'nin bir yerlere gelmesi değil sadece ak parti'nin uyguladığı dini baskıları durdurmaya çalışmak.

ne kadar mantıklı ne kadar saçma tartışılır. ama benim dikkatimi çeken bir durum.

yobazlık seviyesinde biz türklere bile kök söktürecek seçmene sahip kürtlerin sosyalist olacağını düşünüp bu partiye oy veren arkadaş sadece komiktir. ona herhangi bir sıfat yüklenemez.
Benimdir o.
Sevinince sen öyle davranıyor olabilirsin beni bilgilendirmez saygı duyarım
Ama biz ölüme sevinecek insanlar değiliz barış için eşit yurttaşlık için oyumu verdim yine vereceğim
türk falan değil bildiğin kürt olmuştur. bölünme gerçekleştiğinde muamelesi de ona göre olur tabi. kürdistan için bu kadar mücadele verip de türkiye'de kalacağını falan mı düşündün yoksa. hınzır seni.
Ellerinde şehitlerimizin kanı vardır.
Benim gözümde hepsi teröristtir, dağdaki şerefsizlerden farkları yoktur.
akp sevdalısı ve öcalan hayranı olabilir:

(bkz: akp milletvekilinin şehitlere laf söylemesi)
sırf akp ye gitmesin hdp barajı geçsin diye bunu yapan insanlar var, dünde terörü lanetliyorum diye profil yapmış, susmak bana yakışmazdı bende söyledim söyleyeceğimi kendisine.
manipülasyona gelen saf insandır zira hdp, hadep ve türevlerinin geçmişte gerek kürt halkı için gerek halkların kardeşliği için tek bir şey yapmadığını hatta vaat bile vermediğini es geçmiştir fakat bu dönem iyi hazırlandılar ve rollerini güzel oynadılar. "demirtaş da güzel saz çalıyor şimdi ehi haydi oylar hdp'ye dilili"
tabii ki hepimiz kardeşlikten yanayız.
ülkeyi iç savaşa sürükleyenlere oy verendir.
http://www.sozcu.com.tr/2...ihanet-aciklamasi-930533/
tayyip nefretinden gözü dönmüş biiiiii şeydir..
(bkz: vatan haini)
üzerinde bilimsel bir araştırma yapıldığında kanı bozuk olduğu kolayca tescil edilebilecek kişidir.

(bkz: kılıç artığı)
(bkz: hüsnüyadis)
Türklüğüne sıçayım türk'ü.
kansızdır. katli vaciptir.
Damarında akan kanı kırmızı yeşil sarı akıyordur. Orospu çocuğudur. Sağa sola chpliyim diye söyler.Chdpkklıdır.
chplidir. halk tv izler ve ikna olur hdpye oy vermeye.
güncel Önemli Başlıklar