bugün

Maalesef ki, akp ve mhp'nin yapamadığını zamanında hdp milletvekili yapmış ve kaçırılıp yakılan askerimiz için önergesini vermiştir. ancak ülke halkına göre vatan haini ve terörist olarak bilinen hdp'nin verdiği önergeyi, vatan millet savunucusu olan akp veya mhp siklememiştir bile.

buyrun detay;
görsel
hdp sırf serter taş kürt odluğu için bu önergeyi vermiştir orası ayrı ama mhp ve akpnin kaçırılan askeri iplememesi anormal.
asker sırf kürt olduğu için önerge verdiğini düşünenlere binaen; adamlar en azından kendi ırkından olan bir bireye sahip çıkmış ve türk askeri olan bu bireyin güvenli bir şekilde eve dönmesi için devletten gereğini yapılmasını istemiştir. maalesef ki baştakiler kendi ırkını ve milletini bile siklemediği için reddetmiştir.

hdp'yi sevmiyor veya nefret ediyor olabilirsiniz, yaptıkları birçok şeyi bende sevmiyor ve karşı çıkıyorum ancak en azından çizgileri belli ve zamanında bir şeyler yapmaya çalışmış olduğunu reddedemeyiz.
mecliste çoğunluk faşizmi uygulayan akp ve mhp nin umrunda olmamış önergedir.

herkes vatan haini oluyor da bu önergeyi görmezden gelip hepimizi bugünkü tabloyla karşı karşıya bırakanlar neden vatan haini olmuyor?
bu durum hdp'yi aklamaz ama akp ve yancısı mhp'yi yerin dibine sokar.

şu durumda buna odaklanmayıp hala hdp goygoyu yapacak kadar da cahil orospu çocuğu olmayın.

yemin ediyorum kanser ediyor şu mallığınız beni.
Evet haklısınız, kendi askerini iplemeyip idam edilmesine göz yummak falan çok rutin şeylerdir bu devlette. Rutin bir şekilde ölüyoruz hergün biraz biraz. Sıra size de geldiğinde rutin bir şekilde terörü lanetleyip, kınayıp iki gün sonra unuturuz.