bugün

-bol kufur icerir-

Hayatin orospu cocugu olmasi durumundan bir level ust bu bahsettigim olay.

Ya anasini avradini sikeyim ne boktan bir hayat yasiyorum ben boyle.

Eminim herkesin kendine gore vardir bu nasil hayat mk dedigi noktalar. Ama benimki oyle bi durumki sizin "bu nasil hayat mk" dediginiz noktaya ulastigim zaman "oh be biraz duzeldi hayatim" diyorum.

E siktir git o zaman bize ne? Diyorsunuz di mi?
Hep sizin gibi diyen yavsaklar yuzunden zaten bu halde dunya.

Yine de siktirip gitmeyi istedigim, dusundugum, dusledigim zilyon sefer olsa da bunu deneyebilme konusunda kendimde yeterli cesareti buldugum bir sefer oldu.

O da olmadi. Ne beceriksiz adamsin lan lafiyla bitti o da.

Insanin isi bir kere rast gitmez mi lan. Lan bi kere. Oyle buyuk seyler degil istedigim. Valla degil mk.

Asktan sevgiden sevgiliden bahsetmiyorum. Ya boyle yataga yattiginizda ben ne bok yiyorum lan diyenleriniz iyi anlar beni.

Ne bok yiyoruz biz mk.
Ya anasini sikeyim boyle hayatin. Net.

O kadar boktan seyler oluyor ki hayatta. Zilyon tane. Bir iki degil ki onunu alasin.

Dunya basli basina boktan bi yer. Yeterli paran olunca bu degismiyor. Yeterli kisi etrafinda olunca bu degismiyor.

Biliyorum ki biri kalkip intihar zirvesi yapsa katilacak onlarca insan var burda da.

Yeter ebemi siktiginiz benden bu kadar deyip siktirip gidecek yuzlerce insan.

Ama napiyoruz. Yalandan devam.

Lan nilgun marmara miydi su siirin sahibi biriniz hatirlatsin..

"Hayatin neresinden donersen kardir" diyen.

Ya ne guzel anlatmislar dertlerimizi

O guzel insanlar o guzel atlara binip gittiler demirin tuncuna insanin picine kaldik diye

Soyleyecek cok laf olsa da duyanimiz yok ki

Cami acip ananin ami diye bagirasim var hayata karsi

Anlatamam

-kufur icerdi-
hayatla değil insanlarla alakalı olduğunu düşündüğüm durum.
Böyle düşünmekten vazgeçtiğin anda mutlu olduğunu anladığın an bu başlığı açtığın kafana böyle küfür ediceksin.