bugün

seni iziliyorum ama bu sefer içimdeki kahkayı tutamıycam haykırıyorum sana... eline sürdüğün krem varya aslında ben onu güneş kremiyle karıştırdım ne kadar da iyi kalpliyim değil mi... ben de anlamadım bunu eee sonuçta delizekalı olmak ayrıcalıktır...

saat gece 3 ün körü olmuş göz gözü görmez olmuş anahtarları ve hatıraları koydum cebime koyuldum yola gidiyorum ama bilmiyorum yalancı yıldızlar arkadaşlık ediyor bana kulağımda kulağımda bir kulaklık MUSE bana bağırıyor bütün psikopat arkadaşlarımı topladım yürüyoruz elime cebime attım gidiyorum etrafımı iyice kolacan eyledim kimse yoktu yalnızdım dayanamıyordum ruhum çığlıklar içinde biçare biçare inliyordu en sonunda çıkardım petitoyu ve tedim afiyet olsun bana neyse baya bi yol kat' etmişim ve aradığımı buldum nihayet... oturdum biraz kenara gözyaşlarıma özgürlüğünü verdim artık size ağlamak yasak değil çünkü tam önümde yazan yazı gizli bir mesaj veriyordu &NÖBETÇi TATLICI HER ZAMAN HiZMETiNiZDE&

Bana tokat atarsan ey manyak-ı psikopat elime kalemi alırım ve yazarım...
Bana tokat atarsan ey dehşet-i vahşet bir tokat daha at derim pervasızca can dostum için uslanmam ben uslanmam...
Bana tokat atarsan ey ukala-i idiot senden daha ukala olduğumu farkedersin...
Bana tokat atarsan ey hayat-ı memat ne kadar da dirisin sen dersin...
Bana tokat atarsan son bir defa bende sana hiç pişman değilim derim ve şöyle devam ederim al şu bu peçeteyi bunda anılarım saklı önce gözlerinden akan yaşaları sonra kalbinin derinliklerinde sakla bütün bu olanlara üzülme hepsi güzel anılardı ben unutmadım sakladım şimdi sende bunu benim için yapar mısın :')

&hatıralar acı da olsa güzel insanlar unutulmaz hep izleri vardır geçtiğim yollarda&