bugün

kemalist tayfanın bir çoğu.

yüzyılın tek lideri mustafa kemal atatürk twitter şeysinden de anlaşılabilinecek durum. mevzuyu dünya listesine soktuktan sonra 'vatani görev'lerini yapmış olmanın verdiği iç huzur ile derin bir uyku çekecekler.

valla bravo, çok iyi düşünmüşsünüz.
hiç başarısı olmayanlar tarafından kıskanılan insandır.
hayattaki tek gayesi padişah taşağı yalamak olan insandan daha onurlu olan insandır.
ingiliz ve amerikan kaynaklarını sıklıkla kullanır. m. kemal time dergisine kapak olmuş da, amerikalı tarihçi onu yüzyılın en büyük lideri seçmiş de. he gülüm he. yabancının görüşü benim için önemli değil. yerli ne düşünüyor onu bi araştır.

selanik nerede, adalar nerede, halep nerede, arşın nerede, musul, kerkük, batum, silistre, batı trakya nerede?

sevme demiyorum gene sev. ancak kendini tek bir kişiyle tanımlama. fikirlerin adamı ol, kişilerin değil.
hayatta tek başarısı sözlük yazarlığı yapıp kendini bişe sanan sonra da böyle bir başlık açıp laf soktuğunu sanan insanın yaptığından iyi olan durumdur.
hayatta, başlığı yazandan bir fazla başarısı olan insandır.
Öğretmenlerini dinlemiştir. Afferim onadır. Keşke bi insanın görüşlerini koşulsuz kabul etmek zorunda olmadığının, kendine ait görüşlerinin olabileceğinin farkında olsaydı.