bugün

saçma gelen şeylerdir. araba kulüpleri, mesele Doblo team, Megane team çok saçma gelmiştir. birde birini canından çok sevmek.
Yaşamak için geldiğimiz yerde yaşayamayacak duruma gelmemiz.
Hayata anlam katamadığınızda hayatınızın ta kendisidir. Her şeyi sorgularsınız. Neden, niçin, niye, vs. Hayat bir sinema, tiyatro oyunu gibi gelir. Sabah kalkar okula veya işe gidersiniz, her günkü rutin işler veya dersler, para, ödev, sınav, test, tost, fastfood, pazartesi sendromu, hafta sonu sıkıntısı derken bakmışsınız yıllar geçmiş ve geçiyordur. Siz iyisi mi hayatınıza bir anlam katmaya çalışın.
yol dışında hiç bir vaat yerine gelmediği gibi şehrin en önemli iki fabrikası satılıp avm yapıldığı halde aynı partiye oy veren insanlar.
bugün aklıma geldi, modifiye yapınca arabalarini Ferrari sanan şahinciler.
bazen her şey üst üste geliyor anlam veremiyorum aynı zamanı mı bekliyor sorunlar hayret.
kedi sevmemek.
Patronların kendini bi bk sanmasıdır.
(bkz: Adnan oktar tam olarak ne iş yapıyor)
düğünlerde insanların havaya ateş açmasıdır.nedenini çok düşündüm o kadar anlamsız ki.hayır süregelen yıllardır yapılan bir adet olsa o da değil.
havaya ateş açmak deyince aklıma geldi havai fişek de bir o kadar anlam verilemez iğrenç pislik bir şeydir.hayır aynı boku her kutlamada izlemenin hiçbir çekiciliği yok neden yani.
Instagram biosuna fitness yazanlar.
Hayatın kendisidir.
Bilimin peşinden gidenlerin atomu, dinin peşinden gidenlerin ise birbirini parçalaması.
-Madonna'nın yaşlanmaya başlaması
-Bülent Serttaş'in sempatik bulunması
-3 bira 1 paket sigaranın 50tl olması
-Ve en saçma olanı 97 doğumluların 22 yaşında olması.
Asansör çağırma düğmesine 73626408 kez basarak daha hızlı gelmesini ummak kaçıncı seviye.
ingiliz bir turistin kulağına yaklaşarak avazı çıktığı kadar bağırıp Türkçe konuşan teyzeler. Yav teyzecim adam sağır değil diyorum gene bağırıyor. Bir gün anlayacak ama herif. Du Bakalım.
Davulla zurna ile askere yollamak.düğünde havaya ateş etmek.yaşamak için çalışmak.işe gitmek için çok erken kalkmak ve bile bile saatlerce beklenilecek trafiğin içinde olmak.
1 doların 5.40 TL olması.
Insanlar niye sorgulamiyor arastirmiyor hemen inaniyor anlayamiyorum.
Uludağ sözlüğün gündemi.
iç burkulması.
Hayata anlam yüklemek, hayattan Fazla şeyler beklemek.
insanların yere tükürmesi, çöp atması, sırf eline yakın diye otları yolması, denk geldiği börtü böceği hususi öldürmeye çalışması.
yine insanların iki adım uzağımdan geçmek varken pardon deyip benim olduğum yerden geçmeye çalışmaları.
ve ve yine insanların özellikle işveren pozisyonunda olan makam sahibi bazı kimselerin her ne hikmetse boş konuşan ve sadece konuşan personelleri esas iş yükünü göğüsleyen ve üreten elemanlarından daha üstün tutmaları.

bir de şey çok enteresan küstüm otu. sen dokununca yapraklarını kapatıyor şaka gibi.
teknoloji ilerledikçe iletişim araçlarının artmasına karşın insanların gittikçe yalnızlaşması, iletişimin sıfırlanması.
Ülke kademeli olarak battığı halde hala malum adamın partisine oy verenler.