bugün

evet arkadaşlar aşırı ders çalıştığım , sabahtan beri masadan kalkmadığım yağmurlu bir gündü... kapım çalındı.. söylediğim tavukburger ve pattis kızartması geldiydi.

haxball ı açtım. baktım lavuğun biri benim oturduğum şehri oda ismi yapmış. hemen nikimi seçtim. ''gizemmm. ''
gizem in kendisinden hayır gelmezken ''üç m harfli gizemmmm'' tam bir saatlı bombaydı. fake hesapların amiral gemisiydi ama ben paradoksal olarak insanların buna inanacağını çünkü artık gizemmm diye fake alacak salak erkek kalmadığını biliyordum.

oyuna girdim...

'' meraba kimse yavşamadan şu oyunu bana öğretebilirmi cidden arkadaşlımla iddiaya girdim de .s ''

yazdım. erkek olduğunu biliyoruz , git osbir çek , de sixtir lo felan derken ısrarcı oldum. '' ya herkes fake sanıyo ne sandığınız umrumda değil biraz oynayıp gidicem '' deyip mal gibi topa vurmaya başladım. sonunda abazan adminle kaldık.

''ya sevgilimden ayrıldım çılgınlık yapıcam diye girdim ama şu an nabıyorum ahaha kafa dağıtalım biraz'' falan diye iyice solucan gibi yavşadım.
''şöyle bi kızım böyle bi kızım , anı yaşamayı severim , aslında cesur erkek yok biliyo musun ? evde tek kalıyorum zaten ama ne fayda ? '' gibisinden yollu gibi konuştum. acaba gerçekten kız olsam yollu mu olurdum ?

on dk falan 0900 lü hatlar kıvamında konuştuktan sonra facebook istedi. kapattım çünkü çok mesaj geliyodu eski erkek arkadaşımdan dedim.
telefon istedi. daha önce buluştuğum tipler numaramı her yere yazmış o yüzden güvenemem dedim.

gel buluşalım dedim. ama gelmemezlik yapma lütfen cesur ol biraz dedim. (sanki ben gidicem de amk haha)
tamam dedi. geliyorum canım dedi. meşhur bi semtin halısahasının önünde buluşma sözü aldım.
'' hemen çıkıyorum sonra bize geçeriz ama sana güvenirsem'' falan diyip kendimi ağırdan sattım. güveniceksin merak etme çıkıcam arabayla gelicem dedi. tamam dedim ''pembe etek var beni tanırsın'' diyip bizim yerli çapkının odasından çıktım.

tavukburger bitmişti.
derse döndüm.
(bkz: adamsın)
(bkz: adamsın)