bugün

şaşıran ördek götten dalarmış insan kendi vazifesinin ne olduğunu unutup el kadar sabilerle uğraşmaya başlıyorsa kaşınıyor demektir. inşallah arkadaşlar açığa alınarak kaşınır.
eğer bu olayın faiilerinin doktorluk ve hemşirelik yapabilmeleri halen mümkün olursa bu ülkenin adalet sistemine ana avrat küferdip karamsarlığa gömüleceğim olaydır. fotoğrafa bakamadım bile. ama onlar yapmışlar. hasta ruhlu değil de ne bunlar he? onlara verilen emeğe yazık. git öldür kendini demek isterdim bunu yapanlara.
hastane ortamından habersizlerin, doktordan hemşireden beklentileri büyük olan kesimin şaşıracağı olaydır. asıl sıkıntı geriatri'de, huzurevlerinde olanlardır.
bunları yapan şimdi doktor hemşire olduğunu mu iddaa ediyor siz insan bile değilsiniz, o sübyanlara makyaj yapacağına aç götüne makyaj yap dahada hızını alamazsan git götünü siktir.
hiç kimse bunlara nalet etmesin, canınıza yazık devlet memuru değillermi atılmazlar sürülürler, eşşolueşşek bakıcılar.
(bkz: #11324680)

(bkz: #11335086)
sinirleri bozan olay.o hemşirenin saçını başını yolmak gerekir.
(bkz: bi sıfat yakıştıramadım bu yaratığa)
gülsem mi ağlasam mı bilemediğim olay.
şerefsizlik bile demiyorum, az kalır. bu düpedüz sapıklıktır, hastalıktır.
(bkz: Allah belalarını versin)
kafalarını taşla ezmek gerekir bu hemşirelerin.
şok eden görüntülerdir. vay amk. memleket manyak dolu.
Daha yeni doğmuş bir bebeğin poposunu bile arıtılmış su ve pamukla silmeye çalışıyoruz şunların yaptığına bak.
iğrençsiniz.
kemalist zihniyetin memleketi ne hale getirdiğinin göstergesidir. izah ederdim neden böyle dediğimi ama lafın tamamı aptala söylenirmiş.
o pis uzun tırnaklarıyla bebeğe dokunması bile sinir bozucuyken, cehennemde yanası sürtüğün bebeğe makyaj yapmasını aklım almıyor.. masum korunmasız küçücük bebeğe nasıl bu şekilde davranır vicdan sahibi bir insan ki işi insanlara yardım etmek olan insan(!).. günah be..
Kafayı yemiş insanlarla aynı havayı solmak eziyet gittikce mallaşıyo millet.
sonra vay efendim neden doktorlar dövülüyor. ulan ülkemde bir tek insan çıkıp diyemezki "hastane, doktor, hemşire mağduru olmadım hayatım boyunca" diye.

hoş bu uç noktalardan biri. öyle ailecek hastaneye dalınarak değil, bir ücraya çekilmek suretiyle itinayla dövülmeli bu tiynetsizler.
insan çöplerine özel ceza yöntemi uygulanmalı öyle kenarda dövünce şu kenardaki görüp rahatlayamaz topunu bir adaya götürüp bırakmalı (bkz: insan çöpü adası) .