bugün

A.K.Ü iiBF'de yardımcı doçent..
inşallah ahirettede sana bu kadar soru sorarlar...
her allahın dersinden sonra dağ gibi ödev veren kendini lisede matematik dersi veriyo sanan ihtisaslı kişi. *
aslında ders dısı muhabbeti cok iyi olan, ama verdigi dersin adı ekonometri oldugu icin sınavları da haliyle biraz zor olan, bu nedenledir ki ogrencilerin pek sevemedigi kocatepe üni iktisadi ve idari bilimler fakültesi yardımcı docenti.

http://www.akademi.aku.ed...Cvler.aspx?SicilNo=KA0278

edit: link duzeltildi
afyonda ekstradan on gun ile iki ay arasinda degisen bi sure daha kalmama sebebiyet veren afyon kocatepe universitesi iktisat bolumunde yardimci docentlik yapan sahis.
tip olarak çok sevimli gözüksede, öğrencileri tarafından nefret edilen insan. ancak ben maliyet muhasebesi sınavında bana ektradan 2 dk verip beni idare ettiği için seviyorum.
Değişik bir öğretim görevlisi 4.yılım olmasına rağmen hala çözemediğim iyimi kötümü karar veremediğim kişi.Sınav sonuçları açıklandığında birazda sempati duymuyor değilim.
az önce ekonometri dersi veren hoca. diger hocalara pek benzemez tarzıyla. aslında pek sevmemiştim kendisini ilk dersime girdigi zamanlarda. ama mükemmel kariyere sahip hocalardan biri. çok üst seviyede inglizce ye sahip. ayrıca bikaç ay önce iskoçya ya gitmişti bir seminer için sanırım. kocatepenin en kaliteli hocası diyebilirim belki de türkiye de sayılı hocalardan biridir. sınavlarını bir türlü anlamıyorum. vize adamın umrunda degil. finalde 60 alınca geciyosun.güzel bişey aslında. 8 yıl amerikada kaldıgından olsa gerek konusurken kelimeleri cok yuvarlıyor anlamıyorum bazen söylediklerini. bazen de sınavda soracagı soruları söyluyor. ögrencilerin dikkatini toplamak için söylüyor sanıyordum, megersem adam söyledigini soruyor. yine de ben dahil bir çok ögrenci dersinden kalabiliyor.

farklı bir hoca işte; bir türk gibi degil mesela ama bir ingiliz gibi falan da degil, daha çok bir amerikalı gibi.

saygılar hocam.