bugün

yokluktan ya da unutkanlık dolayısıyla kiralanan kramponlardır. halı sahanın zimmetli malıdır. içleri köpek ölüsü gibi kokar. tozluklarınızdan 3 ay çıkmaz kokusu. bu koku, iddia ediyorum, ölüyü anında diriltebilecek kadar kuvvetlidir. bir çok tarafında yırtıklar vardır bu kramponların. topa vururken o yırtık taraflarına denk getirmek, yırtıkların büyümesine, halı saha sahibine ekstradan krampon parası ödemenize neden olabilir. altları erimiş hatta delinmiştir. bağcıkları sürekli açılır. tam bir baş belasıdır.
her tarafı yırtık, ayaktan yeni çıkarıldığı için terli ve iğrenç kokulu fakat, her şeye rağmen iyi paraya bir saatliğine kiralanan futbol ayakkabısı.

(bkz: nefret olsun)
zamanında unutkanlıktan benim de kiralardığım futbol ayakkabısıdır. zaten iyi olduğum bir spora çok artı katan bu ayakkabıyı satan almak istememe kadar gitmiştir olay. zira oynadığım bu ayakkabı bana resmen +10 shoot power, +5 speed, +20 pass katmıştır. o maçta attığım goller, deparlarım, paslarım hala anılır.o ayakkabı ile orta açtığında adamın ağzına sokabilirdiniz topu. hala dört gözle aradığım ayakkabıdır.