bugün

efendim her halı saha maçında illa ki ortaya çıkan, kendi olabildiğince sert oynayıp en ufak şeylerde "ohaa fual var", "penaltı penaltı" , "hoca ne itiyon" deyip utanmasa "ofsayt!" iddiasında bulunacak kişidir. kavga çıkarması olası olup günlük hayatta şeker bir insan olması maçtaki çekilmezliğini bertaraf edememektedir.
çim saha maçlarındaki çirkef elemanlara oranla katlanılabilirlik katsayısı düşük elemandır. sahanın küçük olması nedeniyle etkililiği daha fazladır. toplu halde gidip dalınası adamdır.
hali sahalarda goruldugu soylenen elemanlardandir.. bir kere halidan saha olmaz, saha alandir, alan bosluk ta olur toprak da. hali ise ya elle dokunur ya da makineyle. ben bi keresinde sadece ayagiyla hali dokuyan bi kizcagiz izlemistim televizyonda da gozlerim dolu dolu olmustu o gun.. neyse, bu hali oyle bir malzemedir ki ondan ancak eve, ofise hayir gelir. ben sahsen hali'nin saha olabilecegini dusunemem. kuduz kopek girse evime yine fikrimi degistirmem. host derim kopek zaten kacar, ama saldirirsa affetmem.. mac eger hali sahada oynaniyorsa o mactan hayir gelmez. toprakta oyna daha iyi, en azından elektrigini alir, dusersin, masaj yaptirmis gibi olursun, hem de bedavaya.. eleman iyidir, ama cirkeflik yapmasina ben karsiyim. bence butun hali saha elemanlari da karsidir. iste boyle adam insani cileden cikartir. tahsin abi var su idaresinde daire baskanidir, o da sevmez. ben tahsin abi'ye guvenirim. ama kotudur bu cirkefler, insani yaprak sarma gibi kivancsiz birakirlar, kivancsizlik kotudur, aci...
muhtemelen sahanın en kötü oynayan elemanıdır.
halı üzerinde top depme saçmalığına neşe katan kimsedir.
her halı saha maçında, sanki bir b.k varmış gibi ortaya çıkan, pozisyon dışında olunsa bile, neden olduğu anlaşılmayan sebeple, görevini yerine getiren, akabinde de, kaşıntısı sonucu, muhtelif yerlerine sarı-mor arası renklere kendisini bağlayacak olan izler, morartılar alan, sahanın en kıl elemanı...