bugün

mal lafını aslında kendisi için iltifat olarak kabul etmesi gerekendir. çok daha ağır laflar şeyler söylemek istiyorum aslında bu güruha ama moderasyonla uğraşmaktan bıktım, şimdi çekemem tekrar onların keyfiyetlerini.

her yeni gelen nesil yazarlarını daha ilk defa sanal ortam tecrübesi yaşayan , ilk defa düşünen, ilk defa eli kalem tutan kişiler olarak algılama gibi bir manyaklık, gerzeklik mevcut.

geyik yapıyoruz diyenler oluyor. lan ne geyiği vasat, böyle verimsiz geyik mi olur? hani nerde burda eğlence ben göremiyorum. üstelik kendisine de bu daha önceki nesiller tarafından yapılmış ha... bik bik ötmüş sonra da ve o da kendisinden sonrakine yaparak tatmin oluyor bir nevi. lan ne kadar tuhaf.

konuşacak her şey bitti, her bi boku tamamladınız, güldünüz, eğlendiniz, daha tanımadığınız profilinde sadece x. nesil yazan biriyle daşşak geçme siki kaldı.

var mı siz de lan o kadar seri, pratik ve analitik zeka?
sıkıldım lan başlık açayım da onu takip edeyim büyük bi yandaş çevresi toplayayım sözlüğün tyler durden ı olayım havalarında olabilecek yazardır.
2016 yılının ilk ayını devireceğiniz şu günlerde bile hala bıkmadan usanmadan istikrarını korur. Ulan başlık 2010'da açılmış bir gram ilerleme yok. Tüh allah sizi kahretmesin.