bugün

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ikinci turda Erdoğan'a oy veririm diyen mhp'lidir. Yorumsuz.
cumhurbaşkanlığı seçimlerinde şaşılmayacak tek şey mhp nin bir an da akp tarafına dönmesidir. geçen seçiminde bir kere şaşırttı.

(bkz: onu bir kere yerler)
geçen seçimlerde chp ye oy veren bu seçimlerde de akp yi denemek isteyen seçmen gruplarıdır.
MHP'lilerin 80 öncesinde ve sonrasında hep biat anlayışı olduğu için erdoğan'a oy vermeleri normaldir.çünkü Erdoğan da bir lider vasfı olduğu için ve tayyip'in ben istersem olacak anlayışı olduğu için eski kafa ülkücülerin çok hoşuna gitmektedir ve oylarını tayyipten yana kullanacakalr.zira devlet Bahçeli onların gözünde yetersizdir.
mhp'li değildir artık. bu kadar şeyden sonra erdoğan'ın cumhurbaşkanlığını destekleyen bir mhp'linin mhp'li olduğuna inanmam.
chp ile bdp nin ortak cumhurbaşkanı adayı olması durumunda bu kişi ben oluyorum. kötünün iyisini seçerim bdp ile yanyana olmaktansa. chp %6 oy alan bölücülerin kuyruğu olmamalıdır.
Gerçek ülkücü değildir, kurt kılığında bir çakaldır. Direk ocaklardan men edilmesi ülkücü arkadaşlar tarafından temiz bir sopa çekilmesi şart olan sevimsizdir.