bugün

birkaç gündür sosyal medyada merdivenaltı hanfendilik testleriyle karşılaşıyoruz. sözlükte de bunları gördük.

(#35753927) ancak bu tip aksaklıklar vardı. 9-10 halı saha maçımı iptal edip bu konuya yoğunlaştım. işte gerçek hanımefendilik testi arkadaşlar.

güzel yanı, kadınlarımız ne kadar hanımefendi olduklarını görebilecekken, erkek yazarlarımız hem kadınları tespit edebiliyor hem de kime yürünür kime koşulur bunu anlıyor. bizimki amme hizmeti amk.

1) ulu orta, tatlı kaşığında kalanı ağzınıza götürüp kalan tatlıyı/balı/bbbekmezi yalıyor musunuz? evet * hayır

2) ortamlarda yeni tanıştığınız taşş gibi çocuun gözlerine aralıksız 10 saniye bakabiliyor musunuz? evet * hayır

3) sokakta rastlayı "ayyhh canım özlemişim yeeaa" dediğiniz kız arkadaşınızdan ayrılır ayrılmaz arkasından "kaşar yaaa" deyu sallıyor musunuz? evet * hayır

4) ayrılık acısını evde çikolata yiyip diz yapmış eşofmanla ağlayarak mı geçiriyorsunuz yoksa tunalıda arjantinde sabahlayıp sarhoş mu oluyorsunuz? evde çirkinleşiyorsanız cevabı hayır.

5) hasta olduğunuz çocuğun dikkatini çekmek için sesli şekilde ve zorlama vaziyette kahkaha attığınız oluyor mu? evet * hayır

toplanın gençler sınav sonuçlarını açıklıyorum:

5 hayır: lanet olsun kızım sen tam bi hanfendisin. bacım bi sıkıntın olursa söyle lütfen. iş konusunu kafana takma kiliseye hemen aldırırım seni.

4 hayır: 20lerinin başında olmana rağmen 4 hayırın varsa seni 40 yaşında düşünemiyorum ablasının gülü. senin gibiler kaldı mı yeaa? kardeşim olsa alırım ona. beyler 4 ve 5 hayırdan uzak duruyoruz. bu sene evlenir, seneye baba olursunuz.

3 hayır: kafan karışık. bebeyim sana kötü bir arkadaş lazım. bekaretini 19 yaşında rakın kokta kaptırmış, saçlarını pembeye boyayan bir kız. beyler bu kızları takip edin, dediğim gibi bi arkadaş edinirse direkt çökün.

2 hayır: hanffendilerin kıııraliçesi. beyler bu. buraya saldırıyorsunuz bakın. açık oylayın, nick altına "çok kitap okuduğunu düşündüğüm, kalemi kuvvetli yazar" yazın, kavga çıktığında destek olu.. bi dakka ya ulan ibneler siz zaten bunların hepsini yapıyorsunuz.

1 hayır: ben sana yorum falan yapmıyorum amk ya. allah aşkına hangi soruya hayır dedin onu söyle de rahatlayak ya.

hepsi evet ki ihihihihi: bebeyim adres ver ilk uçakla bi tabur adam geliyoruz.

bu faydalı testi sözlüğe kazandırdığım için mutluyum. hanfendilikten ziyade başka türlü bi test olmuş ama şimdi başlığı değiştir, yazılanları kopi peyst falan zor olur. bu arada seksist değilim, namus bekçisi değilim, sığ değilim ot değilim bok değilim. gelip yardıracak arkadaşları da şu tarafa alıyorum. bak şuraya.
erkekim, tam bir ibne çıktım. sikeyim testini!
bizzat şahsımca, bilimsel verilere ve kişisel gözlemlere dayanılarak hazırlanmış, hata payı zıfır olan test.

söz verdiğimiz gibi, solo test tadında her seviyenin görselleri de geldi arkadaşlar. onedio'nun amk gerçek hizmet burda. buyrun;

5 hayır:

görsel

4 hayır:

görsel

3 hayır:

görsel

2 hayır:

https://img-s1.onedio.com...bc8459d6dab9156899a1.webp

1 hayır:

http://hafifmuzik.org/wp-...11/08/20110829-104117.jpg
`
hepsi evet:`

görsel
henüz evet ağırlıklı bir sonuca rastlanmayan test. üzücü tabi.
henüz evet ağırlıklı bir sonuca rastlanmayan test. üzücü tabi.
Türk kezbanlarının alayının kalacağı test.
4 Hayır çıktı.

Kaşıkta kalanı yalarım malesef acımam. Çünkü kalınca daha mide bulandırıcı bi görüntü oluşuyo.

(bkz: Beyaz plastik kaşıkla kakaolu puding yemek)
sözlüğün azizelerle dolu olduğunu gösteren anket gibi anket.

tüm yazılanları okudum. öncelikle böyle titiz bir çalışma için ben, anketi hazırlayan, başlıkı maliki arkadaşımı kutluyorum. o nasıl nefis bir ankettir valla helal olsun. sonrasında, sözlüğümüzün ne kadar temiz bir yer olduğunu, kimsenin seksle, memeyle ve dildoyla işinin olmadığını görmenin haklı gururunu yaşadığımı belirtmek istiyorum.

bu temiz, püru pak sözlükte yazmak benim için bir onurdur arkadaşlar. bravv be bravvv. tüyler diken.
1. Hayır
2. Bir insanın gözlerine aralıksız, 10 saniye gibi uzun bir süre bakamıyorum. dolayısıyla hayır.
3. Özlediğimi söylediğim bir insanın arkasından atıp tutmak gibi bir huyum yok, hayır. Kaldı ki sevmediğim bir insanı görünce selamlaşmama ihtimalim hayli yüksek.
4. Öyle bir durumun başa gelmesi halinde verilen tepki hayır seçeneğindeki gibi olurdu.
5. Hayır. Kahkaha ile olumlu anlamda dikkat çekilir mi aq.

belki hanımefendiliğe layık olabilirdim ama şu son iki harf her şeyi bozdu.
sözlük hanımlarının hizmetine sunulmuş ve ne yalan söyleyeyim son derece iyi hazırlanmış test.

hazırlayan arkadaşımı da bu vesileyle kutluyorum.
Test sonucuna göre konuşacak olursam,benden hanımefendinin ayakkabısı bile olmaz beyler üzgünüm.