bugün

pentagram, nam-ı diğer mezar kabul'ün kurucularından ve hali hazırda gitaristlerinden... marmara üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezundur. pentagram'dan sevdiğim yegane adamdır...
grupta ısrarla ritim gitar çalmaktadır.
sesi de güzeldir bu adamın, pentagramın kurucularındandır kendisi. çok karizmatiktir, hele o saçları yok mudur..
çok sonradan gelen edit: bu alemi gören sensine ayrı bir sevgi besleme nedenidir.
bence türkiye'nin metal ikonlarını sayarsak bu adam kesinlikle ilk 3'e girer gerçi öyle tarzıyla öne çıkan başka da kimse yok ama... ayrıca kendisi gayet konuşkandır öyle kasıntı birisi değildir yanına gelen hayranlarla ilgilenir.

bunların yanında servet çetin'e de benzemiyor değildir.

http://www.bobiler.org/up...hotographs/126557439b.jpg
konserde bana selam vermeyip yanımdaki uzun saçlı satanist kılıklı arkadaşıma selam veren karizma insandır. death vokalleri de harikadır. *
aynı gruptan metin türkcan gibi bir dallamanın solo gitar -sanırsın çok teknik var- kendisinin ise ritim gitar olduğunu görünce insanın çıldırası geliyor! yok yani hakan karizması tavan yapmışken, kızlar niye ''ye beni metin öp beni metin'' diye çığırıyor onu anlamıyorum?
(bkz: rotten dogs)
pentagramın en karizmatik uyesi. jackson warrior marka gitar kullanmaktadır. jacksonu bilen ritm de kukrer yani.
Pentagram'ın ritim gitaristi.
Pertevniyal mezunu olduğunu duyduğumda göğsüm kabarmıştı.
Karizmatik ve sıcakkanlı bir adam. Gittiğim her konserinde bana selam vermiştir. ilginç.
harika bir sese sahip olan pentagram'ın başarılı gitaristi. bu alemi gören sensin'e aşık olma sebebim diyebilirim.
babadır, abidir, reistir.
bu ara gökalp ın seslendiremediği yerlerde yaptığı backlerle tekrar kulaklarımıza can vermiştir.
çalmadan sadece öyle dursa izlenir kendileri.
pentagramı pentagram yapan adamdır.
neden sadece ritim çaldığına anlam veremediğim pentagramın kurucusu ve gönüllerimizin babası. biri bana bunu açıklarsa -eğer ki açıklaması varsa- çok çok sevinirim. neden hiçbir yerde solo atarken göremiyoruz bu adamı. yahu adam profesyonel fotoğraf çekimi sırasında bile parmaklarını üçüncü perdeden ileriye götürmüyor. neden!?
kendisiyle iki elin parmaklarını geçmeyecek kadar telefon görüşmesi yapmışımdır. telefondaki konuşmasından yorum yapacak olursam; "adamdır, samimi, cana yakın" konuşmaya sahiptir. ve ben hala tanışmadım bu büyüğümle, üstelik kendisi kuzenimdir.
Efsanevi heavy metal grubu pentagramın ritim gitaristi ve kurucusu karizmatik bir metal ikonu.
Pentagramda ritim gitarist , aynı zamanda kurucusu çok tatlı bir abimiz.