parası bol şişman erkektir. zengin olduğu için sevilir sayılır.
kafama sokayımdır, zira para tipten daha çok prim yapmaktadır.
(bkz: bir kıza bak bir de yanındaki lavuğa)
hayatta en cok nefret ettigim tiptir. yere batasicalar.
ben boyumu aşan sevgiliye girmem kızının sevgilisidir.
gideri olan gideri yapar . o yüzden herkes kendinden güzeli yakışıklıyı kafaya takıp aptallık yapmasın dünya çıkar dünyası.
sevgilisi olmayanların uzaktan bakıp '' aa lan ben bundan daha yakışıklıyım dur lan aynaya bakiyim ahaha harbi lan yakarışlarıyla içlenip akabinde özgüven patlaması ile sonuçlanan durum. sonra günler haftalar geçiyo bir tipsiz daha görüyon. aa ben bundan daha seksiyim dur lan aynaya bakiyim ahaa harbi lan yeminle daha mutlu ederim ben bu hatunu ahhh adaletini dünya.... akabinde bir özgüven patlaması daha.. 1 yıl sonra bir daha görüyon aa lan ben daha yakıs... sakız gibi uzatmanın manası yok. kısaca olur bakalım zamanla hayırlısı demek en makbulü..
vardır bi numarası.
Ayrıca bi söz vardır hani; aşk ota da konar boka da.
ayrica sevgilisi olmayan erkeklerin kiskandigi kisidir.
hayatta her şeyi dış görünüşe bağlamak kadar saçma olan bir şey daha var ise bunun üzerine başlık açmak da bir o kadar saçmadır gözümde. şöyle ki;
bir insanı neden severiz? kaşı gözü güzel boylu poslu diye mi? bizi ona bağlayan şey nedir? atletik yapısı gücü kuvveti mi? çoğunun bir insandan etkilenmesini sağlayan özellikler yukarıda bahsettiklerim olsa da, bir ilişkiyi uzun süre ayakta tutacak özellikler şüphesiz ki bunların hiçbiri değildir. sanırım bu yazının devamında bu özelliklerin ne olduğunu yazmam gerekecek ammavelakin bu başka bir başlık konusu sözlük.